BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zorunlu Hizmet Yükümlüsü Öğretmenlerin Tespiti ile İlgili Duyuru

Zorunlu Hizmet Yükümlüsü Öğretmenlerin Tespiti ile İlgili Duyuru

Geçen yıl yapılan çalışma bilgi amaçlı güncellenmiştir. 

 

Resmi Yazı İçin TIKLAYINIZ

Bakanlık Maili İçin TIKLAYINIZ

İKBS Panel Yönlendirme Resimleri İçin TIKLAYINIZ

İKBS Panele Giriş İçin TIKLAYINIZ

 

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜKLERİNE

 

 

Zorunlu çalışma yükümlüsü öğretmenlerin tespitine ilişkin işlemler 17/05/2016 tarihi itibariyle başlamıştır. Bilgi girişlerinin ikbs.meb.gov.tr adresi  atama modülünde yapılması gerekmektedir.

 

Zorunlu hizmet yükümlüsü öğretmenlerin dışında sisteme görev kaydı, görevlendirme kaydı, sözleşme kaydı ve izin kaydında hata bulunan personel de yansıtılmıştır.  Belirtilen kayıtları hatalı bulunan öğretmenler de zorunlu hizmet yükümlüsü olarak değerlendirilmiştir. Bu nedenle ilgililere ait kayıtların düzeltildikten sonra atama modülü Personel Durum Analizi sayfasından tekrar değerlendirilmesi sağlanılmalıdır.

 

AÇIKLAMA :  Personel Durum Analiz sayfasından bir personel seçildiğinde güncel kayıtlara göre zorunlu hizmet yükümlülüğü tekrar değerlendirilir. Hatalar düzeltildikten sonra kişinin güncel durumu sisteme yansıtılacaktır. Ayrıca, bilgi giriş işlemleri kurum, ilçe ve  il sırası ile yapıldığından ilçe ve kurum müdürlüklerinin de bu hususta bilgilendirilmesi gerekmektedir.

 

NOT: Sistemde karşılaşılan sorunları ikgm_bilgiislem7@meb.gov.tr  adresine iletiniz.

 

Bilgilerinize

 

 

 

 

İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü

 

Öğretmen Atama Daire Başkanlığı 

Karşıyaka Mah. Hikmet Tekin Bulvarı No2/1 Merkez/ Bingöl - 04262191200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.