BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yücel'den Belediye Başkanı Arıkan'a a İade-i Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil Yücel Belediye Başkanı Erdal Arıkan'a a iade-i ziyarette bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Yücel'den Belediye Başkanı Arıkan'a a İade-i Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yücel'den Belediye Başkanı Arıkan'a İade-i Ziyaret

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil Yücel Belediye Başkanı Erdal Arıkan'a iade-i ziyarette bulundu.

            Belediye Başkanı Erdal Arıkan, İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil Yücel'i makamında ağırladı. Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Arıkan ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Yücel Bingöl'de eğitimin genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Arıkan, "Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitim hayatlarına değer katabilmek için Bingöl Belediyesi olarak her türlü projenin içinde olmaya gayret gösteriyoruz. Çocuklarımızı yenilikçi eğitim olanakları ile buluşturup, onları en iyi şekilde geleceğe hazırlamak adına eğitim alanında birçok projeye imza attık. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte hareket ederek sorunların çözümü noktasında katkı sağlamaya devam edeceğiz. Bu vesile ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil Yücel'e yeni görev yerinde başarılar diliyor ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

 

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil Yücel, "Göreve başladığımız günden itibaren eğitim alanında istişarelerde bulunduğumuz Erdal Arıkan Başkanımız, her zaman yanımızda olmuş ve desteklerini hep hissettirmiştir. Eğitim alanında yapmış olduğu katkılardan dolayı Başkanımız Erdal Arıkan'a çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

17-08-202217-08-2022

Karşıyaka Mah. Hikmet Tekin Bulvarı No2/1 Merkez/ Bingöl - 04262191200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.