BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa ÖZEL'in Göreve Başlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa ÖZEL'in Göreve Başlama Mesajı

Bingöl İl Millî Eğitim Müdürlüğü görevine, 19 Temmuz 2023 tarihi itibariyle başlamış bulunmaktayım. Milletimizin her kıymetli ferdine olduğu gibi Bingöl ilimizdeki eğitim paydaşlarımıza hizmet etmek heyecanı içindeyim.

             Bizleri bu göreve layık gören Sayın Bakanımız Prof. Dr. Yusuf TEKİN'e ve Değerli Büyüklerimize şükranlarımı arz ediyorum.

            Bizlerden önce aziz Bingöl şehrimizin eğitimine katkı sağlayan geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımıza ve gençlerimize hizmet eden kıymetli eğitim yöneticilerimize değerli hizmetleri için teşekkür ediyorum.

Birlik ve beraberliğin kadim değerlere bağlılığın ve inancın, kültüre dönüştüğü simge şehir Bingöl'de, bakanlığımızın vizyon ve misyonuna uygun, çoğulcu, katılımcı, farklılıkları zenginlik gören; gelişmeyi, ilerlemeyi, yeniliklere açık olmayı temel alan; bizi biz yapan maddî ve manevî değerlerimizden uzaklaşmadan; evrensel insanî değerlerle donanmış bir nesil için bayrak şairimizin ifade ettiği gibi "Asım´ın Nesli" için çalışmak bizim için ibadet olacaktır.

Bingöl ilimizin değerli eğitim paydaşları; yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrenci ve velilerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız, ''Türkiye Yüzyılı'nda yerimizi almak; hedefleri olan, üreten, paylaşan, geleceğin dünyasında, edilgen değil etken bir birey ve toplum olma iradesini ortaya koyabilecek, "Durun kalabalıklar, bu cadde çıkmaz sokak!" diyebilme özgüvenine sahip, ürettiği cıvatasından uydu motoruna kadar tüm dünyaya teknoloji ihraç eden bir Türkiye hayali olan bireyler yetiştirmek için bütün kurumlarıyla idareci, öğretmen, öğrenci, büro memuru ve hizmetlinin de kendini üyesi kabul ettiği bir ekip olarak çalışacağız.

Bingöl ilimizin bütün eğitim paydaşlarına, ilimizi eğitim alanında dünya ile yarışacak bir duruma getirme yolunda, sağlayacakları katkılardan dolayı şimdiden teşekkür eder, güzel bereketli günlerde buluşmak dileğiyle saygılarımı sunarım.

Mustafa ÖZEL

İl Millî Eğitim Müdürü 

 

Karşıyaka Mah. Hikmet Tekin Bulvarı No2/1 Merkez/ Bingöl - 04262191200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.