BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA ÖZEL'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Kıymetli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrencilerimiz, Güzel Bingölümüz,   11 Ayın sultanı Ramazan ayını uğurlamanın burukluğu ve bir bayrama daha sevdiklerimizle sağlık ve afiyet içerisinde ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. 
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA ÖZEL'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Bayramlar birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, sevgi ve saygının daha fazla hissedildiği özel zamanlardır. Ramazan ayı maddi ve manevi olarak bir arınma ayıdır. Evlatlarımızın Ramazan ayının manevi ikliminden bol bol istifade etmelerini sağlayalım. Nitekim bayramlar da çocuklarımıza milli ve manevi değerleri aşılayacağımız değerli zamanlardır. Bilhassa manevi değeri daha fazla olan bu günlerde büyüklerimizin hayır dualarını alıp küçüklerimizi sevindirelim. Bu bayramda da hastaları, yaşlıları ve kimsesizleri unutmayalım.

Gazze başta olmak üzere gönül coğrafyamızın farklı bölgelerinde yaşanan acılar ve zulümlerden dolayı buruk bir Ramazan ayı geçirdik. Ramazan Bayramı'nın mazlum halklar için selamete vesile olmasını ve mağdur durumda bulunan tüm çocukların bayram sevincine ulaşmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum.

Kardeşlik ve dayanışma ruhuyla milletimizin birlik ve beraberliğinin daim olmasını, ülkemizde huzur ve güven içinde nice bayramlara erişmemizi temenni ediyorum. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı kadim medeniyetimizin milli ve manevi değerlerine sahip olarak yetiştirmek en büyük arzumuzdur. Geleceğe güvenle bakmanın tek yolunun eğitimden geçtiğinin farkında olarak eğitim camiası olarak bu gaye ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, bayramın ülkemize, İslam alemine ve insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini diliyorum.

Karşıyaka Mah. Hikmet Tekin Bulvarı No2/1 Merkez/ Bingöl - 04262191200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.