BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kadri Engin Bingöl Özel Eğitim Anaokulunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kadri Engin Bingöl Özel Eğitim Anaokulunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kadri Engin İnşaat ve Emlak biriminden sorumlu Şube Müdürümüz Orhan Avcı ile beraber ? ? ? ' ziyaret ederek incelemelerde bulundu ve öğrencilerle bir araya geldi.

Öğretmenler odasında yapılan sohbette Engin; "Ülkemizde özel eğitim alanı gün geçtikçe gelişen yapısıyla sahip olduğu bilgi ve deneyimi alanda çalışan meslek elemanları, aileler ve toplumla paylaşan eğitim alanının en dinamik dallarından birini oluşturmaktadır. Özel gereksinimli öğrencilerin eğitimi alanında en büyük görev siz öğretmenlerimize düşmektedir. Büyük fedakarlıklar gerektiren görevinizi sabır içerisinde, en iyi şekilde yerine getirdiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. "Her çocuk özeldir" anlayışıyla çıktığımız bu yolda müdürlüğümüzün kapısı her zaman siz değerli öğretmenlerimize açıktır." ifadelerini kullandı.

Ardından okul yönetiminden yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kadri Engin teşekkürlerini ileterek okuldan ayrıldı.

 

18-06-202318-06-202318-06-202318-06-2023

Karşıyaka Mah. Hikmet Tekin Bulvarı No2/1 Merkez/ Bingöl - 04262191200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.