BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Rahmi Güney'in 2020-2021 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

Bingöl Maarif ailesi olarak  2020-2021 eğitim öğretim yılını tamamlamış bulunmaktayız.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Rahmi Güney'in 2020-2021 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Rahmi Güney'in 2020-2021 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

Bingöl Maarif ailesi olarak  2020-2021 eğitim öğretim yılını tamamlamış bulunmaktayız.

Tüm Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan salgın nedeniyle okullarımızda zaman zaman yüz yüze, zaman zaman da başta EBA TV olmak üzere EBA çevrim içi ortamları ve dijital yardımcı kaynaklarımız ile öğrencilerimizle birlikteydik. Sağlık tedbirleri en ince ayrıntısına kadar düşünülerek oluşturulmuş EBA Destek noktaları ile uzaktan eğitim sürecini en verimli şekilde geçirmeye çabaladık. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Eğitimde hiçbir fert feda edilemez." sözüne istinaden tüm çocuklarımızı her şartta 2023 Eğitim Vizyonu'nun temel amacında belirtildiği gibi çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen, bilime sevdalı, nitelikli ve ahlaklı olarak yetiştirebilmeyi hedefliyoruz. Eğitim alanında önemli projeler gerçekleştirmeye ve eğitimde günün ihtiyaçlarına uyum sağlamaya devam edeceğiz.

Sevgili öğrencilerimiz, uzun soluklu bir eğitim öğretim yılının daha sonuna geldik. Öğretmenlerimiz mesafe uzakta olsa başta EBA, EBA-TRT olmak üzere çeşitli araçlarla siz öğrencilerimize ulaşmaya çalıştılar. Sizlerin de çalışmalarını yakinen takip ettik. Öğrendiğiniz bilgilerin üstüne tatilde yeni bilgi ve beceriler ekleyerek öğrenme yolculuğunuzu geliştirmenizi tavsiye ediyor, hepinize iyi tatiller diliyorum.

Kıymetli velilerimiz, uzaktan eğitim sürecinde bizlerin en büyük destekçisi oldunuz. Çocuklarımızın uzaktan eğitime kazandırılmalarında bizlere destek olan değerli velilerimize teşekkürlerimi sunuyor, 2021-2022 eğitim-öğretim döneminde aynı sabır ve kararlılıkla desteklerinizi bekliyorum. 

Kıymetli meslektaşlarım, sizler de içinde bulunduğumuz şartlarda en iyisini yaptınız. Bu konuda sizlere öğrencilerimiz adına teşekkür ederim. Tatilinizin aileniz ile birlikte sağlık ve huzur içinde geçmesini dilerim.

Bakanlığımızın talimatıyla Türkiye genelinde uygulanan Temmuz-Ağustos 2021 dönemine denk gelen "Telafide Ben De Varım" programı ile yaz döneminde de hem eğitim faaliyetleri hem de etkinliklerle öğrencilerimizle, öğretmenlerimizle ve velilerimizle beraber olmaya devam ediyoruz. 5 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında Akademik, Sosyal-Duygusal, Fiziksel Gelişim ve Özel Eğitim Alanı olmak üzere dört ana tema alanında uygulanacak olan 'Telafide Ben de Varım' programı tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimizin hizmetinde olacak olup, herkesin ihtiyaç duyduğu alana uygun bir faaliyete katılmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, her zaman çocuğunun yanında olan, ona sevgisiyle, ilgisiyle destek olan değerli velilerimize, her koşulda öğrencilerine ulaşmaya çaba sarf eden kıymetli öğretmenlerimize, idarecilerimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma bu yılki gayretleri için özellikle teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum. Sağlıklı günlerde ve yüz yüze eğitimde buluşabilme ümidiyle esen kalınız...

Karşıyaka Mah. Hikmet Tekin Bulvarı No2/1 Merkez/ Bingöl - 04262191200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.