BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenlerin Mülakat Listesi

Aday Öğretmenlerin Mülakat Listesi

ADAY ÖĞRETMENLERİN MÜLÂKAT DUYURUSU

 

İlimizde Aday Öğretmenlerin sözlü sınavları 21-24 Mart 2016 tarihleri arasında BİNGÖL REHBERLİK ARAŞTIRMA MERKEZİNDE aşağıdaki belirtilen esaslara göre yapılacaktır. 

1. Aday öğretmenlik mülakatı, Bingöl Rehberlik ve Araştırma Merkezi binasında yapılacaktır. (21, 22, 23,24 Mart 2016 tarihlerinde)

2- Her gün 25 aday öğretmen mülakata alınacak olup; bunlardan 12´si sabah oturumunda; 13´ü öğlen oturumunda gireceklerdir.

3- Sabah oturumunda 12 adayın hepsi saat 08:45’de öğlen oturumunda ise 13 adayın hepsi saat 12:45’de  bekleme salonunda hazır bulunacaklardır.

4- Aday öğretmenler mülakat takviminde belirtilen gün ve saatte mülakat için belirlenen salonda hazır bulunacaklardır. Geç kalanlar ya da gelmeyenler mülakata alınmayacaktır

5- Aday öğretmenler bekleme salonu ve mülakat salonunda cep telefonu, kayıt cihazı, çağrı cihazı, telsiz, fotoğraf ve video makinesi vb elektronik cihaz bulundurmayacaklardır.

6- Mülakata gelirken sınav giriş belgesi ve kimlik belgesini ( nüfus cüzdanı, evlenme cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgelerinden biri) yanlarında getirerek komisyona ibraz edeceklerdir

 

Mülakat Listesi İçin Tıklayınız

Karşıyaka Mah. Hikmet Tekin Bulvarı No2/1 Merkez/ Bingöl - 04262191200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.