BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi 3. Faz Altyapı Kurulumu (Önemli ve Günlü)

Eğitimde Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarının 3. Faz aşamasına geçilmesi planlanmaktadır. Söz konusu faz kapsamında bugüne kadar çeşitli sebeplerle kurulumu yapılamamış ortaokul ve meslek liseleri ile daha önceki fazların kapsamına alınmamış İlkokulların tamamına altyapı kurulumu yapılacaktır.
Fatih Projesi 3. Faz Altyapı Kurulumu (Önemli ve Günlü)

Eğitimde Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarımn 3. Faz aşamasına geçilmesi planlanmaktadır. Söz konusu faz kapsamında bugüne kadar çeşitli sebeplerle kurulumu yapılamamış ortaokul ve meslek liseleri ile daha önceki fazların kapsamına alınmamış İlkokulların tamamına altyapı kurulumu yapılacaktır. Okullarımızın Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarımn yapılabilmesi ve ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde belirlenebilmesi için https://veri.meb.gov.tr/FormaGit.aspx?ID=325 adresinden erişebilecekleri bir form oluşturulmuş olup 30.09.2016-07.10.2016 tarihleri arasında veri girişi yapılabilecektir.

Okullarımızın bilgilerini doğru, eksiksiz ve zamanında girmeleri altyapı kurulumlarınm sorunsuz şekilde yapılabilmesi ve okullarımızın mağduriyet yaşamaması için son derece önem arz etmektedir.

Karşıyaka Mah. Hikmet Tekin Bulvarı No2/1 Merkez/ Bingöl - 04262191200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.