BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çedes Toplantısı Yapıldı

Bingöl'de Çevreme Saygılıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) toplantısı yapıldı.
Çedes Toplantısı Yapıldı

Çedes Toplantısı Yapıldı

            Bingöl'de Çevreme Saygılıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) toplantısı yapıldı.

            Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi (ÇEDES) İl Koordinasyon toplantısı İl Müdürümüz Mustafa Özel'in başkanlığında İl Müftü Yardımcısı Yunus Bolluk Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu katılımlarıyla Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirildi.

            Milli Eğitim Bakanlığımız, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliğinde yürüttüğü "Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi (ÇEDES) İl koordinasyon toplantısı yapıldı.

            İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Özel başkanlığında Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, İl Müftü Yardımcısı Yunus Bolluk, Din Öğretiminden sorumlu Şube Müdürümüz Remzi Dinler'in katılımı ile ÇEDES koordinasyon toplantı gerçekleştirildi.

            Projenin Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı il/ilçe Spor Müdürlükleri ve Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı Diyanet Gençlik Merkezleri iş birliği ile etkin ve verimli yürütüldüğünü belirten Özel; bu projeye katılan öğrencilerimizin millî, manevî, ahlaki, insanî, kültürel değerlerimizi benimseyen,  koruyan, geliştiren, çağın ve geleceğin, bilime sevdalı, bedensel ve sosyal bakımdan dengeli bireyler olarak yetiştirilmesine katkı sağladığını belirtti.

            Toplantıda proje kapsamında yürütülen çalışmaların değerlendirilmesi yapıldı.

19-09-202319-09-202319-09-202319-09-2023

Karşıyaka Mah. Hikmet Tekin Bulvarı No2/1 Merkez/ Bingöl - 04262191200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.