BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Boş Öğretmen Kadroları (2016 Yılı İl İçi Yer Değiştirmeye Esas Bilgi Amaçlı)

Boş Öğretmen Kadroları (2016 Yılı İl İçi Yer Değiştirmeye Esas Bilgi Amaçlı)

Boş Öğretmen Kadroları İçin TIKLAYINIZ

 

Not 1:Liste öğretmenlerimizin il içi atama tercihlerine yardımcı olunması amacıyla hazrlanmıştır. İl içi atama başvurularına  dolu boş kadroya bakılmaksızın tercih                 yapılabilmektedir.  Alınan başvurular öğretmenlerin tercihleri doğrutusunda boş veya muhtemel boşalacak kadrolara yapılacaktır. Başvuru süresi içinde                       ücretsiz izin dönüşü göreve başlama, yargı kararın uygulanması vb. hallerde boş kadrolara atama yapılabilinecektir.

 

 

Not 2: Bilim ve Sanat Merkezi Öğretmen kadroları için 2016 yılı il içi isteğe bağlı duyurusunun 21. maadesi kapsamında olanlar başvurabileceklerdir.
(21 Maddde- Öğretmenlerden bilim ve sanat merkezlerinde görev yapmakta olanlar ile daha önce görev yapmış olanlar, bilim ve sanat merkezlerini tercih edebilecektir. Halen bilim ve sanat merkezlerinde görev yapanlar istemeleri halinde diğer eğitim kurumlarını da tercih edebilecektir.)

  

                                                                                                  BİNGÖL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞ


Karşıyaka Mah. Hikmet Tekin Bulvarı No2/1 Merkez/ Bingöl - 04262191200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.