BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakılan ve Korunan Çocukların Ataması

Bakılan ve Korunan Çocukların Ataması

 

2828 sayılı Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Kanununa kapsamında Bakılan ve Korunan Çocukların 06/11/2019 tarihinde (kura ile) atamaları yapılan adaylardan aşağıda listelenen evrakların 25/11/2019 Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atama Bölümüne elden  veya posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir. Aşağıda belirtilen evrakları Müdürlüğümüze teslim etmeyen adayların atamaları yapılmayacaktır.

Başvuruda İstenilen Belgeler;

1-Sağlık Kurul Raporu

2-Diploma asılları veya onaylı örnekleri(diploma aslı ibraz edilmek koşulu ile onay işlemi Müdürlüğümüzce de gerçekleştirilebilecektir.)(diplomalarının düzenlenmemiş olması halinde öğrenim durumlarını belirtmek üzere ilgili kurumlarca usulüne göre verilecek ve daha sonra diploma veya örnekleri ile değiştirilebilecek belgeler)

3- Adli Sicil Kaydı(2 Adet)

4-Askerlik Durum Belgesi

5-6 (Altı) Adet Biyometrik Fotoğraf

6-Kimlik Fotokopisi(2 Adet)

7-Mal Bildirimi (Müdürlüğümüzden temin edilecektir) Tıklayınız

8-2828 Sayılı Kanuna Tabi Personel Atama Başvuru Formu indirmek için Tıklayınız

9-Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (2 Adet) (Bilgisayar Ortamında eksiksiz doldurularak aday tarafından tükenmez kalem ile imzalanacaktır. İmza dışında kalem ile üzerinde herhangi bir değişiklik veya yazı kesinlikle yazılmayacaktır.) Tıklayınız

Karşıyaka Mah. Hikmet Tekin Bulvarı No2/1 Merkez/ Bingöl - 04262191200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.