BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2018/2 Engelli Personel Atamaları

2018/2 Engelli Personel Atamaları

EKPSS sonucuna göre Engelli Personel İstihdamı kapsamında atanıp il değişikliği ile Bingöl İline gelmek isteyen adaylardan aşağıda listelenen evrakları 15/01/2018 tarihine kadar Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atama Bölümüne elden (şahsen) teslim etmeleri gerekmektedir. Aşağıda belirtilen evrakları Müdürlüğümüze teslim etmeyen adayların atamaları yapılmayacaktır.

 

Başvuruda İstenilen Belgeler;

1-Engelli Sağlık Kurul Raporu,

2-Diploma asılları veya onaylı örnekleri(diploma aslı ibraz edilmek koşulu ile onay işlemi Müdürlüğümüzce de gerçekleştirilebilecektir.)(diplomalarının düzenlenmemiş olması halinde öğrenim durumlarını belirtmek üzere ilgili kurumlarca usulüne göre verilecek ve daha sonra diploma veya örnekleri ile değiştirilebilecek belgeler)

3- Adli Sicil Kaydı(2 Adet),

4-Askerlik Durum Belgesi,

5-4 (Dört) Adet Biyometrik Fotoğraf,

6-Kimlik Aslı ve Fotokopisi(2 Adet),

7-Mal Bildirimi

8-2017 EKPSS/Kura ÖSYM Yerleştirme Sonuç Belgesi

9-Herhangi  bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almadığına dair belge. (Sosyal Güvenlik Kurumlarından alınacaktır.)

10-Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (2 Adet) (Bilgisayar Ortamında eksiksiz doldurularak aday tarafından tükenmez kalem ile imzalanacaktır. İmza dışında kalem ile üzerinde herhangi bir değişiklik veya yazı kesinlikle yazılmayacaktır.)  indirmek için tıklayınız.

Karşıyaka Mah. Hikmet Tekin Bulvarı No2/1 Merkez/ Bingöl - 04262191200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.