BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YBO’larda Kahvaltı Geleneği Servi YBO İle Devam Ediyor.

Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, YBO’larda kahvaltı geleneğini devam ettirerek Şube Müdürü Orhan Seven ile birlikte 25.03.2015 tarihinde sabah 05:30’da ziyaret ettiği
YBO’larda Kahvaltı Geleneği Servi YBO İle Devam Ediyor.

Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, YBO’larda kahvaltı geleneğini devam ettirerek Şube Müdürü Orhan Seven ile birlikte 25.03.2015 tarihinde sabah 05:30’da ziyaret ettiği Genç Servi Yatılı Bölge Ortaokulunda,  öğrencilerle kahvaltıda buluştu.

Öğrencileri pansiyonda ziyaret eden Sarı, kahvaltı sırasına giren öğrencilere kahvaltı servisi yaptı. Sarı daha sonra çocuklarımızla birlikte kahvaltı sırasına girerek öğrencilerle birlikte kahvaltı yaptı.

Milli Eğitim Müdürümüz Sarı; öğrencilere sizlerle birlikte kahvaltı yapmak bizim için mutluluk verici. Bizler sizleri seviyor ve önemsiyoruz. Sizlerinde derslerinize önem vererek ve çalışarak bizleri sevindireceğinize inanıyorum dedi.

Öğrenciler ile yapılan kahvaltının ardından  sınıfları ve okulu gezerek fiziki yapı ve donanımı ile ilgili incelemelerde bulunan Sarı, akabinde okul idaresi ve öğretmenleri ile bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinleyen Sarı; YBO’dan ayrılarak Alaattin köyüne geçerek öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek kitap hediye etti.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.