BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Taşyapan’dan Motivasyon Ziyareti.

Bingöl Valisi İbrahim Taşyapan, okulların fiziki kapasitelerini görmek ve öğretmenlerin motivasyonlarını yükseltmek amacıyla okul ziyaretlerine başladı.
Vali Taşyapan’dan  Motivasyon Ziyareti.

 

Bingöl Valisi İbrahim Taşyapan, okulların fiziki kapasitelerini görmek ve öğretmenlerin motivasyonlarını yükseltmek amacıyla okul ziyaretlerine başladı.

Vali İbrahim Taşyapan, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı ile Şube Müdürü Serhat Aran ile birlikte merkez´de bulunan İMKB Mustafa Kemal Paşa İlkokulu, Düzağaç İmam Hatip Ortaokulu ve Şehit Mustafa Gündoğdu ilkokullarını ziyaret etti.
Ziyaretler esnasında sınıfları tek tek dolaşan Taşyapan, öğrencilerle sohbet etti, okul idarecileri ve öğretmenlerle de okulların fiziki yapısı ve öğretmenlerin sorunları hakkında bilgi aldı.
Taşyapan, okulların fiziki durumlarını, öğretmen ve öğrencileri yerinde görmek amacıyla beli periyotlar halinde tüm okulları ziyaret edeceklerini söyledi.

Bingöl´ün genç bir nüfusa sahip olduğunu dile getiren Taşyapan, şöyle dedi:
"Bugün 3 okulumuzu ziyaret ettik. Bu ziyaretlerde hem çocuklarla beraber oluyoruz, hem de öğretmen arkadaşlarımızla sohbet ediyoruz, onların fikirlerini alıyoruz, ihtiyaçlarını dinliyoruz, hem de okullarımızı bire bir yerinde görmüş oluyoruz. Çok genç bir nüfusa sahip bir iliz. 62 bin öğrencimiz var, 450´ye yakın okulumuzda eğitim öğretim görülüyor. Özelikle okullarımızın fiziki kapasitelerini görmek, öğretmenlerimize de motivasyon olması açısından bütün okullarımızı ziyaret edeceğiz dedi.

13121110987654321

 

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.