BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Köşger’den Genç İlçesine Ziyaret

İlimiz Valisi Yavuz Selim Köşger Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı ile birlikte Genç İlçe Merkezinde bulunan okulları ziyaret etti.
Vali Köşger’den Genç İlçesine Ziyaret

İlimiz Valisi Yavuz Selim Köşger Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı ile birlikte Genç İlçe Merkezinde bulunan okulları ziyaret etti.

Vali Köşger İlçe Kaymakamı Abdullah Köklü, Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, İl Emniyet Müdürü Süleyman Pamuk, İl Sağlık Müdürü Abdullah Demir, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ahmet Burtaşkıray ile birlikte Genç Anadolu Lisesinde inceleme ve ziyaretlerde bulundu.

Okullarda bulunan eksiklikleri yerinde inceleyerek ve sınıfları gezerek öğrenciler ile sohbet eden Vali Köşger, öğretmeler odasında idareci ve öğretmenler toplantı yaparak okul müdüründen okul hakkında bilgi aldı.

Köşger, belirlediğimiz hedef doğrultusunda okullarımıza yönelik denetim, inceleme ve ziyaretlerde bulunuyoruz. Amacımız eğitim gören öğrencilerin temiz bir ortamda eğitim görmelerini sağlamak olduğunu ifade eden Köşger, Öğrenciler Okulu ve eğitimi verenleri sever ise, okula bağlanmaları ve eğitim seviyelerinde de artış olur. Öğrencilerin eğitim kalitelerinin yükselmesi için elimizden gelen her türlü imkanları kullanıyoruz. Köşger, Okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz de performanslarını ortaya koyarak Genç İlçemizin eğitim seviyesini yükseltmek ve mevcut durumdan daha ileriye götürmek için daha fazla emek ve çaba sarf ederek başarı oranının artacağına inanıyoruz. Dedi.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.