BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Bey’in Başkanlığında Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Sayın Valimiz Yavuz Selim Köşger’in Başkanlığında yıl sonu değerlendirme toplantısı yapıldı.
Vali Bey’in Başkanlığında Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Sayın Valimiz Yavuz Selim Köşger’in Başkanlığında yıl sonu değerlendirme toplantısı yapıldı.

Bingöl Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda yapılan toplantıya İlimiz Valisi Yavuz Selim Köşger, Vali Yardımcıları Numan Tahir Şimşek, Mutlu Akyol, 7 İlçe Kaymakamı, İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Işık, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Rasim Buluç, Milli Eğitim Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

Vali Köşger, toplantıda yaptığı konuşmasında, 2014-2015 Eğitim Öğretim döneminin  sonuna yaklaşılan bugünlerde İl Milli Eğitim Müdürümüz ile birlikte genel intibaları dinleme ve paylaşma imkanı bulacaklarını belirtti.

Kamu hizmetleri içerisinde genel konsensüs olarak en önemli hizmetin eğitim olduğunu vurgulayan Vali Köşger, eğitim idaresinin aynı zamanda pek çok sorunun çözümünü de içerisinde barındırdığını söyledi. Köşger İlimizde ortaya çıkabilecek sorunların çözümünde diğer Kurum idarecilerine de önemli görev düştüğünü belirterek, öğrencilere en iyi hizmeti sunmak için herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesini istedi.

Toplantıda, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sarı, 2014-2015 eğitim öğretim yılının değerlendirildiği sunum yaparken, ilçe milli eğitim müdürlerinin değerlendirmeleri alındığı toplantıda,Yatırım, bakım ve onarım ile çalışmalar, Akademik başarının değerlendirilmesi,  ele alındı.

Toplantı sonunda Vali Köşger 2014-2015 eğitim öğretim yılı döneminde göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı tüm yönetici ve öğretmenlere gönülden teşekkür ederim dedi.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.