BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türk Kızılay’ından İlimize Anaokulu Yapımı.

Türk Kızılay’ı İstanbul Şubesi tarafından Bingöl’de yaptırılacak ‘Türk Kızılay’ı Anaokulu’ projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Türk Kızılay’ı arasında protokol imzalandı.
Türk Kızılay’ından İlimize Anaokulu Yapımı.

Türk Kızılay’ı İstanbul Şubesi tarafından Bingöl’de yaptırılacak ‘Türk Kızılay’ı Anaokulu’ projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Türk Kızılay’ı arasında protokol imzalandı.

İl Müdürümüz Kadri Engin ve Bingöl Kızılay Şube Başkanı Mehmet Savaş İl Müdürümüz Engin’in makamında bir araya gelerek Anaokulu bina yapımı  protokolünü imzaladılar.

Sayın Valimiz Yavuz Selim Köşger’in desteği ve girişimleri ile İstanbul Türk Kızılay’ı Şube Başkanlığı tarafından İlimiz merkez  eski hizmetiçi eğitim merkezi binasının bulunduğu alana (Zübeyde Hanım Anaokulu yanı) Türk Kızılay’ı adına yaptırılacak anaokulu projesine yönelik hazırlanan  ve Türk Kızılay´ı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım tarafından imzalanarak gönderilen protokol İl Müdürümüz Kadri Engin ve Kızılay Bingöl Şube Başkanı Mehmet Savaş tarafından  imzalandı.

Engin;  " İlimizde ikili eğitim kuruluşlarının tekli eğitime dönüşmesi hedeflerimize ulaşmak için yoğun bir gayret sarf ediyoruz. Bu hedefimize ulaşmamıza katkı sağlayan kurum ve kuruluşlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Bugün de burada bunun güzel bir örneğini oluşturan ve ilimize bir Anaokulu daha kazandıracak olan Türk Kızılay’ına ve İstanbul Şube Başkanı Sayın İlhami Yıldırım’a ve Kızılay Bingöl Şube Başkanımız Mehmet Savaş’a teşekkürlerimi sunuyorum diyen Engin,  “Eğitime verilen önem, geleceğe verilen önem bilinciyle bu güne kadar desteğini esirgemeyerek her daim yanımızda duran Sayın Valimiz Yavuz Selim Köşger’e şükranlarımızı sunuyor, Türk Kızılay’ı Anaokulunun Bingöl’ümüze hayırlı evlatlar yetiştirmesini diliyorum ” şeklinde konuştu.

Kızılay Şube Başkanı Savaş, “Kızılay olarak hayatın her alanında varlığımızı gösteriyoruz. Topluma faydalı olmanın ilk prensibinin de eğitime yatırım olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple gerek öğrenci burslarımızla hizmet verdiğimiz gibi bu kez de İstanbul Kızılay Şube Başkanımız İlhami Yıldırım’ın destekleri ile Bingöl’de Türk Kızılay’ı adına bir anaokulu projesine başlıyoruz bu sebeple kendilerine minnettarız Anaokulumuz ilimize hayırlı olsun dedi.

13-04-201713-04-201713-04-201713-04-2017

 

 

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.