BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOBB´dan Bingöl´de 600 Öğrenciye Giyim Yardımı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Bingöl´de 600 öğrenciye giyim yardımında bulundu.
TOBB´dan Bingöl´de 600 Öğrenciye Giyim Yardımı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Bingöl´de 600 öğrenciye giyim yardımında bulundu.

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) girişimleri sonucu Bingöl genelinde eğitim gören 600 öğrenciye verilmek üzere TOBB tarafından Milli Eğitim Müdürlüğü´ne gönderilen yardım paketleri düzenlenen törenle öğrencilere dağıtıldı. Düzenlenen törene Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Çalbay, Milli Eğitim Müdür Vekili Metin Suna, Müdür Yardımcısı Yusuf Tokuş, Şube Müdürü Orhan Seven katıldı.

Bingöl Milli Eğitim Müdür vekili Metin Suna, kış öncesi ihtiyaç sahibi öğrencilere yapılan giyim yardımının çok anlamlı olduğunu söyledi.

İhtiyaç sahibi öğrencilerin Milli Eğitim Müdürlüğünce belirlendiğini ifade eden Suna, yardımın il genelindeki tüm okulları kapsadığını belirtti.

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Çalbay da TOBB aracılığıyla geçen yıl da kentte 700 öğrenciye giyim yardımı yapıldığını hatırlatarak, en büyük yardımın eğitime ve çocuklara yapılan yardım olduğuna vurgu yaptı.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.