BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Müdürlüğümüzü ziyareti etti.

Bingöldeki eğitim çalışmaları hakkında bilgi almak amacıyla kurumları ziyaret eden Sayın Valimiz Yavuz Selim KÖŞGER, Müdürlüğümüzü ziyaret etti.
Sayın Valimiz Müdürlüğümüzü ziyareti etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gelen Vali KÖŞGER, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI ve İdareciler tarafından karşılandı. Sayın Valimiz tüm odaları gezerek personelimizle sohbet edip hal hatır sordu.

Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI, Maarif Müfettişleri Başkanı, Müdür yardımcıları ve şube müdürlerinin katılımıyla bir toplantı yapan Vali KÖŞGER’e, Bingöl´deki eğitim durumu  ve yatırım projeleri hakkında Müdürümüz Yakup SARI tarafından brifing verildi.

 

Müdürümüz Yakup SARI´nın Bingöl´deki Okul durumu, okullaşma oranı, öğrenci ve öğretmen durumu, taşımalı eğitim, fiziki mekan durumu, yürütülen eğitim projeleri ve kampanyaları konusundaki sunumunu izleyen Vali KÖŞGER “ En önemli işimizin eğitim olduğu” nu belirterek sunumun ardından tüm idarecilere teşekkür edip Müdürlüğümüzden  ayrıldı.

 

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.