BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sarı’dan TEOG Birincilerine Teşekkür Ziyareti.

Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, Türkiye geneli yapılan 1. Dönem Temel Eğitimde Ortaöğretime Geçiş Sınavında (TEOG) il birinciliği ve tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye birincileri arasına giren
Sarı’dan TEOG Birincilerine Teşekkür Ziyareti.

Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, Türkiye geneli yapılan 1. Dönem Temel Eğitimde Ortaöğretime Geçiş Sınavında (TEOG) il birinciliği ve tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye birincileri arasına giren Şehit Kaymakam Ersin Ateş Ortaokulu öğrencisi Berfim Rana Tunç, 75.Yıl Ortaokulu öğrencisi Merzan Bingöl , Ankara Büyükşehir Belediyesi Ortaokulu öğrencilerinden Şirnan Sağdıç ve Hasan Bingöl, 100.Yıl Ortaokulu öğrencisi Onur Hazar, Karlıova Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık Ortaokulu öğrencisi İklima Turhan, Genç Servi Yatılı Bölge Ortaokulu  öğrencisi Muhammed Ayrancı’yı okullarında ziyaret ederek Teşekkür belgesi ve kitap hediye etti.

Sarı Türkiye geneli yapılan TEOG sınavında bütün soruları doğru cevaplayarak üstün başarı gösteren öğrencilerden yaklaşan 2. TEOG sınavında da aynı başarıyı sergilemesini istedi.

Sarı; TEOG sınavında başarılı olan öğrencilere teşekkür belgesi ve Kitap hediye ederken,okul idaresine ve sınıf öğretmenine gayretli çalışmalarından dolayı ve öğrenci velisine  göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı teşekkür belgesi verdi.

Sarı;Elde ettiğiniz başarı ile gurur kaynağımız oldunuz, göğsümüzü kabartarak bize bu gurur yaşatan başta öğrencilerimize, öğretmenlerimiz, ailelerimiz ve okul yöneticilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.