BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sarı’dan Göreve Yeni Başlayan Okul Müdürlerine Hayırlı Olsun Ziyareti.

Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı yeni atanan Okul müdürlerini Okullarında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.
Sarı’dan Göreve Yeni Başlayan Okul Müdürlerine Hayırlı Olsun Ziyareti.

Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı yeni atanan Okul müdürlerini Okullarında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.


          Sarı, yeni atanan okul Müdürlerine; Kıdem arttıkça sorumluluk ve yapılacak hizmetlere daha fazla ilgi gösterileceğine değinerek çocukları kendi evlatlarınız gibi çaba göstererek eğitim ve öğrenimlerine daha çok önem verilmesi gerektiğini belirten Sarı, usul ve kaideler çerçevesinde hizmet verilmesinde hayırlara vesile olacağının bilinmesi gerektiğini belirterek Bingöl’ün eğitim ve öğretimde başarı seviyesinin yükseldiğini vurguladı.

Yeni atanan müdürlerimizin Bingöl’deki başarı seviyesini daha da yükseltmeleri gerektiğini söyleyen Sarı, “Eğitimde başarılı olmanın en önemli koşullarından birinin sağlıklı iletişim olduğunu söyledi.. Veliler ve öğrencilerle iyi iletişim kurulması gerektiğinin altını çizerek  "Göreve talip olarak atanan müdürlerimizden beklenti düzeyimiz yüksek. Müdürlerimizin geçmiş idarecilik tecrübelerinin bulunması bir artı olacaktır. Akademik başarının mevcuttan daha ileri taşınması gerekiyor. Bu hususta başarı sağlamak, öğrencilerimizi daha iyi tanımak, öğretmenlerimizin motivasyonunu yükseltmek, velilerimizin duyarlılıklarını artırmak ve son olarak sorunları çözmek konusunda dirayetli bir yönetim anlayışı ortaya koymakla olabilecektir" diyen Sarı, her türlü proje ve diğer konularda tüm eğitim paydaşlarına kapısının açık olduğunu da sözlerine ekleyerek yeni görevinizin hayırlara vesile olmasını diliyorum dedi.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.