BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI’dan Emekli Olan Öğretmenlere Plaket.

Milli Eğitim Müdürümüz Sarı, görevlerini şerefle bitirip emekli olan öğretmenlere hürmetlerini sunduğunu belirterek, güzel ve hayırlı işler yapan tüm çocukların yaptıklarında, öğretmenlerin büyük katkısı olduğuna değinen
SARI’dan Emekli Olan Öğretmenlere Plaket.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI İlimiz Merkez Cumhuriyet Kız Yatılı Bölge Ortaokulundan emekli olan Nusret GÖKHAN, İçmeler Mehmet Akif İnan İlkokulundan emekli olan Raziye ERDÖLEK, Ekinyolu Köprübaşı İlkokulundan emekli olan Firar YILDIRIM ve Adaklı Yatılı Bölge Ortaokulundan emekli olan Tekin IŞIK’a bugüne kadar eğitim adına vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, plaket verdi.

Milli Eğitim Müdürümüz Sarı, görevlerini şerefle bitirip emekli olan öğretmenlere hürmetlerini sunduğunu belirterek, güzel ve hayırlı işler yapan tüm çocukların yaptıklarında, öğretmenlerin büyük katkısı olduğuna değinen Sarı, “Emekli olan öğretmenlerimizin gözlerinde pırıltıyı her zaman görüyoruz. Yetiştirdiğiniz çocukların bir noktada ayrı ve güzel bir hizmet yaptıklarında kendiniz yapmış gibi mutlu olduğunuza inanıyorum. Hepinizin bildiği gibi hayra vesile olan hayır yapmış gibidir. Sizleri bu güzel mesleği yaptığınız için kutluyoruz.

SARI emekliye ayrılan öğretmenlere bundan sonraki yaşantılarında sağlık ve mutluluklar diledi.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.