BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sarı, Yedisu ve Karlıova’da Okul İnşaatlarında İncelemelerde Bulundu

Milli Eğitim Müdürümüz Sarı, Yedisu ve Karlıova’da yapımı devam eden okul inşaatlarında incelemelerde bulundu.
Sarı, Yedisu ve Karlıova’da  Okul İnşaatlarında İncelemelerde Bulundu

Milli Eğitim Müdürümüz Sarı, Yedisu ve Karlıova’da yapımı devam eden okul inşaatlarında incelemelerde bulundu. İncelemeler esnasında Şevre ve Şehircilik İl Müdürü Rasim Buluç ve Milli Eğitim Şube Müdürü Serhat Aran, Müdürümüz Sarı’ya eşlik etti.

Yüklenici firma yetkililerinden bilgi alarak incelemelerde bulunan Milli Eğitim Müdürümüz Sarı, öğrencileri daha güzel mekânlarda eğitim görmelerini sağlamak için çalışmalara devam ettiklerini belirtti.

İlimizde inşaat çalışmaları süren okullarda denetlemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, il genelindeki derslik eksikliklerinin giderilmesi amacıyla çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.  Sarı, il genelinde yapımı devam eden ve yeni yatırım programına alınan eğitim yatırımların, modern okul binaları, bünyesinde laboratuarları, kütüphanesi, çok amaçlı salonları ile derslik ihtiyacının asgariye indirilmesi için okul binası, öğrencilerin barıma sorununu ortadan kaldıracak, öğrenciye ev ortamı sunacak pansiyonların, öğrencilerin boş zamanlarında sosyal aktiviteler yapmak için spor salonları ve öğretmenlerin barıma sorununu ortadan kaldırmak için lojman yapım işleri tüm hızıyla devam etmektedir” ifadelerini kullandı.

Sarı, Çocuklarımızın yetişmesi onların geleceğe hazırlanması eğitimle oluyor. Bu anlamda onların eğitim gördüğü mekânlarında güzel olması gerekiyor. Hem öğretmenlerimiz hem velilerimiz hem de öğrencilerimiz için güzel mekânlar hazırlamak bizim görevimiz. ´ dedi.

Sarı, il genelinde inşaatı süren okul ve pansiyon inşaatlarını denetlemeye devam ettiklerini belirtti.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.