BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI; Son hazırlıklar gözden geçiriliyor.

    SARI; “Amacımız yaz tatili boyunca okullarımızın fiziki yapılarını ve eksikliklerinin  giderilmesi, sermayemiz insan olan öğrencilerimize güzel mekanlar hazırlayıp asıl işimiz 15 Eylül itibariyle yoğun bir şekilde Eğitim-Öğretimle uğraşmak olduğunu” söyledi.  
SARI; Son hazırlıklar gözden geçiriliyor.

 

 

Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI yaptığı açıklamada, 15 Eylül itibariyle okullarımızın eğitim-öğretimi sorunsuz bir şekilde başlatılması için yaz boyu yapılan; yapım, bakım, onarım ve boya badana işlerinin yerinde görülmesi, varsa eksiklikler tespit edilip zamanında tedbir alınması için İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürlerinin 12 Eylül’ e kadar il genelindeki tüm okulların tekrar gezilip, sıkıntısız bir eğitim- öğretime başlamak için gayret ettiklerini dile getirdi. SARI; “Amacımız yaz tatili boyunca okullarımızın fiziki yapılarını ve eksikliklerinin  giderilmesi, sermayemiz insan olan öğrencilerimize güzel mekanlar hazırlayıp asıl işimiz 15 Eylül itibariyle yoğun bir şekilde Eğitim-Öğretimle uğraşmak olduğunu” söyledi.  

Okul/Kurum Ziyaret Formu için Tıklayın: /meb_iys_dosyalar/2014_09/07012734_tarama0002.pdf

Resmi yazı için Tıklayın: /meb_iys_dosyalar/2014_09/07012638_tarama0001.pdf

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.