BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI; Öğretmenlere Moral ve Motivasyon Ziyaretlerine Devam Ediyor.

           Sarı; Biz takım ruhuyla, ekip ruhuyla çalışıyor sizlerin destekleriyle başarıyoruz. Takım ruhuyla hareket ettikçe başaramayacağımız hiçbir konu yoktur.
SARI; Öğretmenlere Moral ve Motivasyon Ziyaretlerine Devam Ediyor.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI Başarıda Hedef 12 İçin 12 Adım” projesinin önemli adımlarından biri olan Öğretmenlerin Moral Ve Motivasyonu kapsamında beraberinde Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer Abdulaziz DÖGER ile birlikte Solhan İlçesi Mutluca İlkokulu, Hazarşah Yeni Yerleşim İlkokulu ve Çavuşlar Yeni Yerleşim İlkokullarımızı ziyaret ederek incelemelerde bulunan SARI; sınıfları dolaşarak öğrencilerle sohbet etti. Sarı ziyaretinde  Okulların eğitim durumu hakkında da bilgiler aldı.

Yapılan ziyaretlerde Okul Müdürleri ve öğretmenleri ile bir araya gelen Sarı öğretmenlerin Moral ve Motivasyonunu önemsediğini ifade ederek, “Göreve geldiğim günden bu güne önem verdiğim şeylerin başında birlik ve beraberlik içerisinde çalışmak, hep birlikte en iyiye ulaşmak oldu. Projelerimizin hayata geçirilmesinde ve başarıya kavuşmasında siz değerli okul ve müdürlerimiz ve öğretmenlerimizin rolü çok büyüktür” dedi.


           Sarı; Biz takım ruhuyla, ekip ruhuyla çalışıyor sizlerin destekleriyle başarıyoruz. Takım ruhuyla hareket ettikçe başaramayacağımız hiçbir konu yoktur. Onun için bugüne kadar olan birlikteliğimizin bundan sonra da aynı ekip havası içerisinde davam ettirmeyi temenni ediyorum. Bugüne kadar eğitim öğretim için değişik projeleri hayata geçirdik. Bu projelerin hayata geçmesinde siz öğretmenlerimizin büyük desteği emeği oldu. Bizim işimiz sadece öğretim değil. Bizim asıl işimiz eğitim. Yarınlarımıza iyi yetişmiş, bedenen, ruhen, sağlıklı bireyler yetiştirmek. Herkes de bu amaç için başarılı çalışmalarda bulundu diyen Sarı; İlimizi geçen seneye göre kıyasladığımızda Bingöl’ün  başarı ivmesinin yukarı doğru çıktığını ileriye gittiğimizi memnuniyetle ifade etmek istiyorum” dedi.

 

Sarı, okul Müdürleri öğretmenlerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür edip, 2014-2015 eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulunarak köyden ayrıldı.

12345678910111213141516171819202122232425

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.