BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sarı; Öğrencilerimiz Bizim Geleceğimizin Teminatıdır.

Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı 2014-2015 eğitim öğretim yılının ikinci yarısının başlaması ile birlikte eğitim ve öğretimdeki başarının arttırılması için İlimizde görev yapan görev yapan bütün Coğrafya ve Tarih öğretmenleri toplantı yaparak
Sarı; Öğrencilerimiz Bizim Geleceğimizin Teminatıdır.

Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı 2014-2015 eğitim öğretim yılının ikinci yarısının başlaması ile birlikte eğitim ve öğretimdeki başarının arttırılması için İlimizde görev yapan görev yapan bütün Coğrafya ve Tarih öğretmenleri toplantı yaparak ikinci yarıyılla ilgili yapılması gerekenleri ve başarının arttırılması için neler yapılması gerektiğini anlattı.

İMKB Bingöl Anadolu Lisesi, Karşıyaka Anadolu Lisesi ve Mevlana  Anadolu Lisesinin toplantı Salonunda yapılan toplantıya  Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Metin Suna, Yusuf Tokuş, Şube Müdürleri Serhat Aran, Cuma Beğboğa ile ilimizde görev yapan bütün Coğrafya ve Tarih öğretmenleri katıldı.

Toplantıda konuşan Sarı öğrencilerin motive edilmesi başarılı olmaları için neler yapılması gerektiği üzerinde durdu. Öğrencilerimiz bizim geleceğimizin teminatıdır, onlara kedilerini ifade edebilme özgürlüğü verelim dedi. Sizlerden fedakârlık bekliyorum dedi. Devamsız öğrencilerimizi mutlaka takip edelim ve durumu velilerine bildirelim takip edildiğini hissettirelim.

Başarı takiple olur motive ile olur, öğrencilerinizi evlerinde ziyaret edin yaşadıkları ortamı görün o zaman bakış açınız değişecektir dedi.

Öğretmenleri önemsediğini belirten Sarı sizler varsanız bizler varız sizinleyiz, derdiniz sıkıntınız bizimde sıkıntımız derdimizdir, her türlü önerilerinize açık olduğumu bilin. Öğrencilerimizi hayata hazırlayın onlara davranış kurallarını öncelikle verelim dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sarı öğretmenlere başarılı bir dönem dileyerek toplantıyı sonlandırdı.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.