BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sarı; Nisan ayı içerisinde ´´Bağışlama ve Hoşgörü´´ değerini ele aldık.

Sarı; Nisan ayı içerisinde ´´Bağışlama ve Hoşgörü´´ değerini ele aldık.

 

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yürüttüğü ve İlimizde uygulamaya konulan “Başarıda Hedef 12 İçin 12 Adım Projesi” “Hedef 11 Değerler Eğitimi” uygulama faaliyetleri kapsamında Nisan ayında Okul/Kurumlarımızda ´´Bağışlama ve Hoşgörü´´ değeri işlenmiştir.

Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Değerler Eğitimini öğrencilerimize aşılamak amacıyla ilimizin çeşitli yerlerinde Nisan Ayının değeri olan ´´Bağışlama ve Hoşgörü´´ değerini anlatan Billboard çalışmalarımızı Bingöl Belediyesi ile Değerler Eğitimi Protokolü çerçevesinde Bilboardlara asıldığını belirten Sarı; Değerler Eğitim projesi çerçevesinde ulaşabildiğimiz ve uygulayabildiğimiz her alanda manevi değerlerimizi daha etkin hale getirerek hedeflediğimiz kazanımların gerçekleşmesi için çabamız devam etmektedir.

Sarı; Görsel materyallerin etki alanın genişliği ve insan zihninde bıraktığı tesirin kalıcılığı ve devamlılığı gözönüne alındığında yaptığımız uygulamanın önemli olduğunu ve geliştirilerek devam ettirileceğini söyledi. 


Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.