BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sarı; Genç İlçesinde Bakım-Onarı ve İnşaatı Devam Eden Okullarda İncelemelerde Bulundu.

Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, Milli Eğitim Şube Müdürü Serhat Aran ile birlikte Genç Çaytepe ve Genç İlçesinde bakım onarım çalışmaları ve inşaatı devam eden,  okullarda incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.
Sarı; Genç İlçesinde Bakım-Onarı ve İnşaatı Devam Eden Okullarda İncelemelerde Bulundu.

Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, Milli Eğitim Şube Müdürü Serhat Aran ile birlikte Genç Çaytepe ve Genç İlçesinde bakım onarım çalışmaları ve inşaatı devam eden,  okullarda incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı. Eğitim öğretim yılı başlamadan yapılan çalışmaların tamamlanması konusunda uyarılarda bulundu.

Sarı; Genç İlçesinde bakın ve onarıma alınan ilçeye bağlı Çaytepe Yatılı Bölge Ortaokulu, Genç Sevgi Anaokulu, Genç Murat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Genç Kız Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesinin yanı sıra İlçede yapım aşamasında olan Genç 14 derslikli Çamlık İlkokulu ve 200 kişilik yurt binasında  incelemelerde bulundu.

Okulların yaz tatiline girmesiyle İlimizde bakım ve onarım çalışmalarının başlatıldığını belirten Sarı, yaptığımız incelemelerde Yapılan işlerle ilgili olarak okul Müdürlerimizden ve yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldık, görülen eksikliklerle ilgili olarak gerekli uyarılar yaptık. Okulların bakım, onarım ve tamirat, tadilat işlerinin 2015-2016 eğitim öğretim yılının başlangıcına kadar yetiştirilmesi ile ilgili her türlü tedbirler alınmıştır" ifadelerini kullandı.

Okulların bakım ve onarım çalışmalarının kısa süre içerisinde bitirileceğini belirten Sarı, "Öğrencilerimiz yeni eğitim-öğretim yılına yenilenmiş bir okulla ´merhaba´ diyecekler. Tadilatlar en kısa süre içerisinde bitirilerek okul hazır hale getirilecek. 2014-2015 eğitim öğretim yılına çocuklarımızın rahat ve huzurlu bir ortamda eğitimlerine başlamalarını istiyoruz" dedi.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.