BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sarı; Bizler Bir Ekibiz

İlimizde Merkez ve Merkeze Bağlı Okul Müdürleri İle ll. Dönem Başı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.
Sarı; Bizler Bir Ekibiz

İlimizde Merkez ve Merkeze Bağlı Okul Müdürleri İle ll. Dönem Başı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

11 Şubat 2015 tarihinde Ortak sınavlar, YGS/LYS sınav sonuçlarını değerlendirmek ve 2. Dönem başı eğitim öğretim ile ilgili diğer konularda görüş alışverişinde bulunmak üzere Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı’nın başkanlığında Müdür Yardımcısı Metin Suna, Milli Eğitim Şube Müdürleri Ömer Abdulaziz Döger, Orhan Buğrahan, Orhan Seven, Bingöl Merkez ve merkeze bağlı okul ve kurumlarımızda görevli müdür ve müdür yetkili öğretmenler ile TBMM Vakfı Bingöl Fen Lisesinde toplantı gerçekleştirildi.

TBMM Vakfı Bingöl Fen Lisesi toplantı salonunda yapılan toplantıda okul müdürlerine seslenen sarı;  2014 - 2015 Yılı Eğitim - Öğretim Döneminin ikinci döneminin şimdiden hayırlı olması temennisinde bulunarak şunları söyledi: "Sizler inşallah son nefesinize kadar eğitimci şahsiyetinizi üzerinizde taşıyacaksınız. Eğitimci tavrınızı sadece okulda değil, aile ve çevre ortamında da sergileyeceğinize eminim. 2014-2015 yılın ikinci dönemin de yeni bir aşk, yeni bir heyecan, yeni bir gayret, yeni bir plan, yeni bir projelerle başlamayı arzu ediyoruz dedi.

İlimizin imkanları dahilinde ilimizde birinci derecede eğitime önem vermemiz, eğitim ve öğretimi daha çok geliştirerek öğrencilerin başarılarını daha da artırmamız gerekir. Derslerin yanı sıra öğrencilerin eğitimine katkı sağlayacak, başarılarını artıracak projeler ve sosyal etkinliklere de ağırlık vermemiz gerekir. Bizler bir ekibiz. Siz değerli okul müdürlerimiz sayesinde daha nice başarılar elde edeceğiz" dedi.

Düzenlenen toplantıda İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Orhan Seven  tarafından ortak sınavlar, YGS/LYS sınav analizleri ile ilgili sunum yaparak Okul/Kurum Müdürlerimize önümüzdeki dönemde yapılacaklar ile ilgili bilgiler verdi.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.