BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sarı; Bize Bu Haklı Gururu Yaşattıkları İçin Karlıova YBO Öğrencilerimizi Tebrik Ediyorum.

Karlıova Yatılı Bölge Ortaokulu Futbol Takımı; Bingöl Okul Sporları Yıldızlar Futbol İl Birinciliğinde katıldığı bütün maçları kazanarak ülke genelinde yapılacak olan futbol turnuvasında İl Birincisi olarak Türkiye Birinciliği için İlimizi temsil edecektir
Sarı; Bize Bu Haklı Gururu Yaşattıkları İçin Karlıova YBO Öğrencilerimizi Tebrik Ediyorum.

Karlıova Yatılı Bölge Ortaokulu Futbol Takımı; Bingöl Okul Sporları Yıldızlar Futbol İl Birinciliğinde katıldığı bütün maçları kazanarak ülke genelinde yapılacak olan futbol turnuvasında İl Birincisi olarak Türkiye Birinciliği için İlimizi temsil edecektir diyen Sarı, Okulumuzun elde etmiş olduğu bu başarısından dolayı okulumuz öğrenci ve öğretmenlerini tebrik eder, ülke birinciliğinde başarılarının  devamını  diliyorum dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, "Eğitimin yanında öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı yapan sosyal, kültürel ve sportif etkinlikleri önemsediğini ifade ederek, düzenlenen turnuvaya katılarak üstün başarı gösteren tüm öğrenci ve ailelerini kutluyor, Türkiye finallerinde de başarılarının devamını diliyorum dedi.

04-03-2016

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.