BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Öğrencilerden Büyük Başarı.

Milli Eğitim Müdürümüz Sarı; Türkiye Özel Sporcular Federasyonu tarafından düzenlenen Masa Tenisi yarışmalarında  16-21 yaş grubunda Bölge 1.si ve 11-15 yaş grubunda Bölge 2.si  olan
Özel Öğrencilerden Büyük Başarı.

Milli Eğitim Müdürümüz Sarı; Türkiye Özel Sporcular Federasyonu tarafından düzenlenen Masa Tenisi yarışmalarında  16-21 yaş grubunda Bölge 1.si ve 11-15 yaş grubunda Bölge 2.si  olan Bingöl Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Öğrencilerinden Ahmet Narin ve Ahmet Alkal’ı okullarında ziyaret edip,  gösterdikleri başarıdan dolayı teşekkür belgesi verdi.

 

Antaya’da düzenlenen Bölge masa tenisi müsabakalarında Bölge Birincisi ve bölge ikincisi olan Bingöl Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencilerimiz ile gurur duyduğunu ifade eden Milli Eğitim Müdürümüz Sarı, Antalya’da gerçekleştirilen müsabakalarda büyük başarı göstererek bölge Birincisi ve bölge ikincisi olan öğrencilerimizi tebrik ediyor, onları yetiştiren değerli öğretmenlerimize ve okul idarecilerimize teşekkür ediyor 08-10 Nisan tarihlerinde İstanbul’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasında başarılar diliyorum dedi.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.