BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleri İle Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı başkanlığında 05 Haziran 2015 Cuma günü saat 09:30’da TBMM Vakfı Bingöl Fen Lisesinde tüm Okul Müdürleri ile yıl sonu genel değerlendirme toplantısı yapıldı.
Okul Müdürleri İle Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı başkanlığında 05 Haziran 2015 Cuma günü saat 09:30’da TBMM Vakfı Bingöl Fen Lisesinde tüm Okul Müdürleri ile yıl sonu genel değerlendirme toplantısı yapıldı.

TBMM Vakfı Bingöl Fen Lisesinde yapılan Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısına, Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, Şube Müdürleri ve tüm İlk, Orta ve Lise Okul Müdürleri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sarı, okul müdürlerine yönelik yaptığı konuşmasında, “Başarılı, güzel ve yoğun bir eğitim öğretim yılını geride bıraktık. Emeği geçen sizlere ve sizlerin aracılığıyla bütün öğretmen ve personelimize teşekkür ediyorum. Çalışmalarımız yaz döneminde de aynı hızla devam edecek. Okullarımızın yaz döneminde bütün onarım işlerini yaparak ve donatım eksikliklerini gidererek yeni eğitim öğretim yılına hazır girmelerini istiyoruz.

Eğitim öğretim manasında yöneticilerin desteklerini esirgemediklerinin altını çizen Sarı, “İdareci arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Rutin işlerin dışına çıkarak daha çok gayret gösterdiniz. Aynı zamanda öğretmenlerimiz için de aynısı söz konusu, görüyorum ki Bingöl’de idarecisi, öğretmeni topyekûn eğitimin ve Bingöl’ün kalkınması için elinden gelenin fazlasını yapıyorlar. Bu manada hepinize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bizler okulda ve okul dışında öğrencilerimize verdiğimiz eğitim ile öğretim ile onları dünyaya yön veren lider özellikler ile donatılmış bireyler olarak görmek istiyoruz. Biz onlar için buradayız ve çalışıyoruz. Bu manada yapılan çalışmaları önemsiyor ve yapmaya da devam edeceğiz.

Sarı, Ülkemizi nasıl ileriye götürebiliriz neler yapabiliriz dedik ve ilimizde birçok manada ilkleri yaptık. Sizlerinde aynı hırs ve heyecanla çalıştığınızı görüyorum. Bingöl için daha çok çaba göstermemiz gerekiyor.  Değerlerimizi ön plana çıkarmak için birçok alanda çalışmalar düzenledik. Bu manada değerler eğitimi ile ilgili  farklı çalışmalara imza attık diyerek, Fiziki manada birçok atılımın olduğunu belirten Sarı, “ İlimizde fiziki manada çok ciddi bir gelişme olduğunu görebiliyoruz. Okul sayımızla yapılan işleri mukayese ettiğimizde Bingöl çok çok öndedir. Milli Eğitim Müdürlüğü olarak gecemiz ile gündüzümüzle hep birlikte çalışmaya gayret gösteriyoruz şeklinde konuştu. Yeni eğitim öğretim yılına gerekli çalışmaların yapılacağı temennileri ile toplantı sona erdi.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.