BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Minik Öğrenciler Projelerini Tanıttılar.

Bal Peteği Anaokulunun minik öğrencileri E- Tivining Projesi ile " Ekranı Bırak Bana Bak " sloganıyla Ailelere ve yetişkinlerle verimli zaman geçirme projesi kapsamında İl Müdürümüz Rahmi Güney'i makamında ziyaret ederek projelerini tanıttılar
Minik Öğrenciler Projelerini Tanıttılar.

Minik Öğrenciler Projelerini Tanıttılar.

Bal Peteği Anaokulunun minik öğrencileri E- Tivining Projesi ile " Ekranı Bırak Bana Bak " sloganıyla Ailelere ve yetişkinlerle verimli zaman geçirme projesi kapsamında İl Müdürümüz Rahmi Güney'i makamında ziyaret ederek projelerini tanıttılar.

Okul Müdürü Ayşe Yaşa hazırladıkları proje ile ilgili olarak İl Müdürümüze bilgi verdi. Yaşe; Bal Peteği Anaokulu Papatyalar Sınıfı Sabahçı grup Öğrencilerinin katıldığı ''Ekranı Bırak Bana Bak'' E Twining projesi ile teknoloji bağımlılığının hızla arttığı günümüzde ailelerde teknoloji bağımlılığı ile ilgili farkındalık uyandırmak, çocuklarla nitelikli zaman geçirmelerini sağlamak, çocuklara da yetişkinlerle nitelikli zaman geçirme ve kendilerini ifade etme becerilerini geliştirmek hedeflenmektedir. Yaşa, Ailelere proje bilgilendirmesi yapıldıktan sonra aileler evde çocukları ile nitelikli zaman geçirme etkinlikleri yapıp okul idaresi ile paylaştıklarını belirtti.

Yetişkinlerle nitelikli zaman geçirme kapsamında Okul Müdürü ve öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürümüz Rahmi GÜNEY' i ziyaret edip 3 Taş, Hafıza Kartı oyunu ve Neşeli Bardaklar oyunlarını oynadılar.

İl Müdürümüz Güney, hazırlanan bu proje minik evlatlarımızın aileleri ile birlikte keyifli vakit geçirme açısından çok güzel bir çalışma olmuş, projenin hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi.

Okul Müdürü Ayşe YAŞA iş yoğunluğuna rağmen projemize destek olup zaman ayıran İl Milli Eğitim Müdürümüz Rahmi GÜNEY'e teşekkür ederiz dedi.

14-01-202014-01-202014-01-202014-01-202014-01-202014-01-2020

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.