BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sarı’nın Veda Mesajı.

Mardin Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Sarı’nın veda mesajı
Milli Eğitim Müdürümüz Sarı’nın Veda Mesajı.

Mardin Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Sarı’nın veda mesajı

Bingöl’de 5 yılı aşkın sürdürdüğüm il Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden, Bakanlığımızın takdirleriyle Mardin Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmış bulunmaktayım. Göreve başladığım 27.01.2012 tarihinden 15.03.2016 tarihine kadar siz değerli eğitim çalışanlarının ilimiz başarısına sağladığı katkılardan dolayı hem mutlu hem de huzur içinde olduğumu belirtmek istiyorum. İlimizin eğitiminin her alanındaki başarılarıyla ülke gündemindeki başarıyı kazanmasında hiç kuşkusuz Bingöl Eğitim Camiasının top yekûn ekip anlayışı içerisinde alın teri bulunmaktadır. İlimiz bütün enerjisini, beynini eğitime ayıran siz değerli eğitim çalışanlarıyla ülkemize, geleceğimize katkı sağladı. Beyin ve kalplerin birleşmesiyle yapılabilecek güzel eserler olduğunu bütün ilimize ve ülkemize gösterdi. Eğitim alanındaki atılımlara Başta sayın Kalkınma Bakanımız Cevdet Yılmaz olmaz üzere beraber görev yaptığımız Valilerimizle birlikte yön verdik. İlimizin değerli milletvekilleri verdikleri olağanüstü desteklerle camiayı her zaman yücelttiler. Bingöl İl Özel İdaremiz, İl Genel Meclisimizle, Kurum Amirlerimizle her gün adeta beraber mesai harcadık. Kaymakamlarımız, sivil toplum örgütlerimiz, velilerimiz, okul aile birliklerimiz, kıymetli basınımız ve bilhassa tüm Bingöl halkı katkılarıyla, takdirleriyle Bingöl Eğitim Camiamıza gönül verdi, el verdi, güven verdi. İşte bu destekler Milli Eğitim Müdürü olarak şahsıma moral, motivasyon ve enerji desteği oldu. Eğitim ile ilgili her türlü çalışmalarımın Bingöl Halkımız tarafından kabul gördü. Eğitime bu denli gönül vermiş bir ilin Milli Eğitim Müdürü olmak benim için daima bir onur oldu. Bu onuru yaşatan siz değerli meslektaşlarıma, mesai arkadaşlarıma binlerce kez teşekkür ederim.

İl merkezi ve ilçelerde ayak basmadık kurum bırakmadık, sorunları yerinde tespit ettik ve yerinde çözmeye çalıştık. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı bilgili, donanımlı, kültürlü her şeyden önce vatan, bayrak ve anne baba sevgisi ile yetişmeleri için var gücümüzle çalıştık. Onların değerlerimize bağlı bireyler olmasının gayreti içinde olduk.

Birlikte yakaladığımız bütün bu hizmetleri-başarıları, gerçekleştirirken birlikte çalıştığım il valilerimiz ve en son birlikte çalıştığımız Sayın Valimiz Yavuz Selim KÖŞGER, değerli Milletvekillerimiz, Vali Yardımcılarımız, Kurum Amirlerimiz, sivil toplum örgütlerimiz, Eğitim Sendikalarımız, yerel yönetimlerimiz İl özel idaremiz, ilçe Kaymakamlarımız ve ilçe milli eğitim müdürlerimiz, diğer yöneticilerimiz ile bütün öğretmen ve milli eğitim personelimin ve her zaman yanımızda olan değerli basınımızın desteği ile gerçekleşmiştir. Her birine ayrı ayrı şükranlarımı sunarken, hiçbir zaman unutmayacağım ekip arkadaşlarım ve kadirşinas Bingöl halkına haklarını helal etmelerini ve ayrıca kurumum adına minnet ve şükran duygularımı iletir,yeni atanan Milli Eğitim Müdürümüz meslektaşım Kadri ENGİN’e yeni görevinde başarılar diler sağlık ve huzur dolu günler temennisiyle; Saygılarımı Sunarım.”

 

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.