BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sarı’nın Kurban Bayramı Mesajı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Sarı Mesajında şu ifadeler yer verdi:
Milli Eğitim Müdürümüz Sarı’nın Kurban Bayramı Mesajı.

“Bayramlar, insanlar arasında karşılıklı dostluk ve kardeşlik duygularının güçlendiği, toplumsal birliğimizi sağlayan değerlerin hatırlandığı, kırgınlık ve küskünlüklerin unutulup gönüllerin birbirine yakınlaştığı, sevgi ve saygının yoğun olarak yaşandığı özel ve önemli günlerdir.

Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, toplumsal barışın güçlenmesine, dargınlıkların giderilmesine; sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının zirveye ulaşmasında özel bir yere sahip müstesna günlerimizden biri olan Kurban Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kurban Bayramının tüm Eğitim Çalışanlarına, Öğrencilerimize, Velilerimize, Ülkemize, Milletimize ve İslam Âlemine sevgi, barış ve huzur getirmesini dilerim.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu bir bayram geçirmenizi temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.