BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sarı; Maarif Müfettişleri İle Değerlendirme Toplantısı Yaptı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, Maarif Müfettişleri ile 17 Şubat 2015 tarihinde Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda 2. Dönem başı ve Okullarımızın durumlarının değerlendirilmesi ile ilgili bir toplantı gerçekleştirdi.
Milli Eğitim Müdürümüz Sarı; Maarif Müfettişleri  İle Değerlendirme Toplantısı Yaptı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, Maarif Müfettişleri ile 17 Şubat 2015 tarihinde Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda 2. Dönem başı ve Okullarımızın durumlarının değerlendirilmesi ile ilgili bir toplantı gerçekleştirdi.

Bu dönem yapmış olduğumuz istişare toplantısının ilimizin eğitimine pozitif anlamda katkı yapmasını temenni ediyorum diyen Sarı; Değerli arkadaşlar;  ilimizde eğitim konusunda iyi şeyler olacaksa sizlerin de gayreti ile olacaktır. Biz insan oğlu olarak okulda şekilleniyoruz, sokaktada cilalanıyoruz. Onun için yapılması gereken şey sizlerin bu noktadaki bakış tarzınızın okul idarecilerine ve öğretmenlere yansımasıdır. Sizler mutlak suretle eğitime katkı sağlamalısınız.

Sarı ; Eğitim kurumlarında yapılaması gerekenler, yapılanlar ve bundan sonra yapılacaklar ile iş ve işlemlerin yürüyüşüyle ilgili değerlendirme yaparak, İlimizde 8 maarif müfettişimiz olarak görev yapıyorsunuz. Ben şahsen  siz müfettiş arkadaşlarımızın bütün çalışmalarından memnunum. Öncelikle sizlere başarılı çalışmalarından dolayı ve denetim çalışmalarında yasal mevzuatla birlikte mesleki etik ilkelerine de sonuna kadar riayet ettiğinizden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü olarak çok teşekkür ediyorum.

Büyük bir özveri ile çalışan, ilimizin en ücra köşesinde kadar giderek bütün olumsuz koşulları göğüsleyen siz müfettiş arkadaşlarımıza bu güne kadar olduğu gibi bundan sonraki çalışmalarımızda da başarılar diliyorum diyen Sarı, ikinci dönem daha güzel faaliyetleri birlikte organize bir şekilde yaparak sene sonuna kazasız belasız ulaşacağımıza inanıyorum.” dedi.

Toplantı 2014-2015 eğitim öğretim yılının birinci döneminin değerlendirilmesi ve ikinde dönemde yapılması gerekenler ve çözüm önerilerinin ele alınmasıyla devam etti.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.