BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sarı Bölüm Şefleri İle Toplantı Yaptı

Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli bölüm şefleri ile genel değerlendirme toplantısı yaptı.
Milli Eğitim Müdürümüz Sarı Bölüm Şefleri İle Toplantı Yaptı

Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli bölüm şefleri ile genel değerlendirme toplantısı yaptı.

Toplantıya Şube Müdürü Erdoğan Zurel ve İl müdürlüğünde görev yapan şefler katıldı.

Toplantıda konuşan Sarı, Milli Eğitim camiası olarak büyük bir camiayız. Çalışmalarımızı sürdürürken günümüz gereği yönetmelik ve tüzüklerimiz zaman zaman değişikliğe uğruyor. Eğitim camiasının bel kemiği yöneticileri olan siz şeflerimizin değişen bu müfredattı yakından takip etmeniz çalışmalarımızı daha iyi hale getirecektir.

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çalışmalarımızı bir aile ortamında güzel bir şekilde yürütmekteyiz. Bu güzel ortamın bozulmadan devam etmesi bizi çok mutlu ediyor. Birlikten her zaman  başarı ve kuvvet doğar. Başarıya ulaşmak için kurum ruhu içerisinde çalışarak kararların ortak bir şekilde verilmesi büyük önem arz ediyor. Eğitim camiası olarak hedefimiz elinden ve dilinden zarar gelmeyen, okuyan bir nesil yetiştirmektir.

Biz bir hizmet sektörüyüz ve vatandaşımızla iç içeyiz. Üzerinde durduğumuz önemli noktalardan birisi vatandaşımıza hizmet verirken güler yüzlü olmaktır. Bizimle işi olan vatandaşlarımızın kurumumuzdan memnun bir şekilde ayrılması bizi mutlu edecektir.

Sarı; Ayrıca bölüm şefleri ile genel çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulunarak genel bir değerlendirme yaptı. Yapılan olumlu çalışmaların sonucu ve gelen vatandaşların memnuniyetlerinin kendisine geri döndüğünde çok onur duyduğunu söyledi. Tüm şeflere ve diğer çalışma arkadaşlarıma verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim dedi. Toplantı karşılıklı görüş ve öneriler ile son buldu.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.