BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Engin’den, Barakazi’ye nezaket ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kadri Engin, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye nezaket ziyaretinde bulundu.
Milli Eğitim Müdürümüz Engin’den, Barakazi’ye nezaket ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kadri Engin, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın danışmanlık görevini yürütürken Milli Eğitim Bakanlığı’nca Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Kadri Engin, kurum ziyaretleri kapsamında Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretinde Bingöl Belediyesi’nin yaptığı çalışmalara değinen Bingöl İl Milli Eğitim Müdürümüz Kadri Engin, yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Barakazi’ye teşekkür ederek, “Geçen hafta pazartesi Bingöl’deki görevime başladım. Atama sonrası nezaket ziyaretinde bulunmak istedik. Sizin ildeki çalışmalarını biliyoruz. Yaptığınız çalışmalardan dolayı sizlere çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bizlerde eğitim alanında yapacağımız çalışmalara sizlerden destek bekliyoruz. Bingöl Valiliği, Bingöl Belediyesi ve Sivil Toplum Kuruluşları ile ortak çalışma yapacağız. Bingöl’ün eğitim ve öğretimini hep birlikte daha üst seviyelere taşıyacağız. Destek açısından herkesin açık olduğunu gördük. Bingöl’ün gençliğinin manevi duygularını da güçlendirerek,  akademik başarı seviyesini daha da yükselteceğiz inşaallah. Bu göreve gelmemde başta Kalkınma Bakanımız Sayın Dr. Cevdet Yılmaz’a, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Nabi Avcı’ya, Kalkınma Bakan Yardımcımız Sayın Yusuf Coşkun’a, Bingöl Milletvekilimiz Sayın Enver Fehmioğlu’na çok teşekkür ediyorum. Bu süreçte Bingöllülerden çok büyük bir teveccüh gördüm. Bingöllülerin destekleri ile bu görevi en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum. Desteklerinden dolayı herkese çok teşekkür ediyorum ” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Barakazi, Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Kadri Engin’e yeni görevinde başarılar dileyerek, “Yeni göreviniz hayırlı, uğurlu olsun. Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Kadim dostumun şehrime İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanması beni ziyadesiyle sevindirmiş, mutlu etmiştir. Şuana kadar İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile bir takım çalışmalar yaptık ancak daha öncelikli olan hizmetlerimizde yoğunlaşmamız dolayısıyla projelerimizi gerçekleştiremedik. Sizin atanmanız bu boyutuyla daha uygun bir vakte denk geldi. Sizin tecrübelerinizden faydalanarak gelecekte çok daha güzel işler yaparız. Çocukluğumdan beri tanıdığım, nasıl davranacağını, reflekslerini, düşüncelerini, Bingöl’e dair rüyalarını bildiğimiz birinin İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine gelmesinin mutluluğunu yaşıyorum ve bunun bize büyük bir avantaj sağlayacağına inanıyorum. Daha güzel ve yaşanabilir bir şehir için hep birlikte çalışacağız” diye konuştu.

Ziyaret karşılıklı iyi dilek temennilerinin ardından sona erdi.

29-03-201629-03-201629-03-201629-03-201629-03-2016

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.