BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB Müsteşar Yardımcısı Sayın Doç.Dr. Ömer AÇIKGÖZ İlimizi Ziyaret Etti.

 MEB Müsteşar Yardımcısı Doç.Dr. Ömer AÇIKGÖZ ve Yatırımlar ve Kamu Özel İş Birliği Daire Başkan Vekili Özer DUMANLI, 21/10/2014 tarihinde İlimizde Eğitim ve Eğitim çalışmalarını yerinde incelemek ve değerlendirmek için ilimizi ziyaret ettiler.
MEB Müsteşar Yardımcısı Sayın Doç.Dr. Ömer AÇIKGÖZ İlimizi Ziyaret Etti.

MEB Müsteşar Yardımcısı Doç.Dr. Ömer AÇIKGÖZ ve Yatırımlar ve Kamu Özel İş Birliği Daire Başkan Vekili Özer DUMANLI, 21/10/2014 tarihinde İlimizde Eğitim ve Eğitim çalışmalarını yerinde incelemek ve değerlendirmek için ilimizi ziyaret ettiler.

Ziyarette Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI ve ilimiz Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri hazır bulundular. İlimize gelen Milli Eğitim Müsteşar Yardımcısı Doç.Dr. Ömer AÇIKGÖZ ve Yatırımlar ve Kamu Özel İş Birliği Daire Başkan Vekili Özer DUMANLI Sayın Valimiz İbrahim TAŞYAPAN’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Müsteşar Yardımcısı  Doç.Dr. Ömer AÇIKGÖZ ve Yatırımlar ve Kamu Özel İş Birliği Daire Başkan Vekili Özer DUMANLI Sayın Valimizi ziyaretlerinin ardından İlimizin Eğitim Yöneticileri ile görüşmek üzere İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze geçtiler.

                İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde düzenlenen  toplantıya MEB Müsteşar Yardımcısı Doç.Dr. Ömer AÇIKGÖZ ve Yatırımlar ve Kamu Özel İş Birliği Daire Başkan Vekili Özer DUMANLI, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Maarif Müfettişleri Başkanı, Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

Düzenlenen toplantıda Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI, ilimizin eğitim durumunun genel değerlendirmesini yaptı. Müsteşar Yardımcısı Doç.Dr. Ömer AÇIKGÖZ, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve  tek tek söz vererek görüşlerini ve çalışmalarını dinledi. Toplantı da konuşma yapan Müsteşar Yardımcısı Doç.Dr. Ömer AÇIKGÖZ ‘Bölge eğitimine ne tür nitelikler katabiliriz, çocuklarımızı 21. yüzyıl çağına nasıl hazırlayabiliriz´ diye çalışma yürütüyoruz. Gerçekten Milli Eğitim Bakanlığı çocuklarımızı dünyadaki eşdeğerleriyle rekabet edebilmeleri için var gücüyle çalışıyor. Ama her şey tabi ki öğretmenlerimizde bitiyor. Öğretmenlerimizin niteliğini arttırmak için var gücümüzle çalışmalıyız. Çünkü eğitime yatırılan her bir lira, diğer alanlarda yapılan yatırımlardan birkaç liraya eşdeğer oluyor." şeklinde konuştu.

                 Toplantıda söz alan Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI ‘İlimiz de iyileştirmeye yönelik çalışmaların süratle devam ettiğini bu konuda Bakanlığımızın ilimize bütün olanakları sağladığı belirtti’. Beklentileri titizlikle dinleyen Müsteşar Yardımcısı Doç.Dr. Ömer AÇIKGÖZ Bingöl’ün eğitimi için bütün olanaklarını kullanacağını belirterek ziyaretinden memnun kalarak ayrıldığını ifade etti.

Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyareti akabinde TBMM Vakfı Bingöl Fen Lisesini ziyaret eden AÇIKGÖZ burada Okul İdarecileri ve  öğretmenler ile bir araya gelerek  öğretmenlerinin sorunlarını ve beklentilerini dinledi.

12345678910111213141516

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.