BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mayıs Ay’ının Değeri Arkadaşlık

Hedef 11 Değerler Eğitimi” uygulama faaliyetleri kapsamında Mayıs ayında Okul/Kurumlarımızda “İyi Arkadaşların Kıymetini Bilin Çünkü Bulunması Çok Zordur” değeri işlenmiştir.
Mayıs Ay’ının Değeri Arkadaşlık

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yürüttüğü ve İlimizde uygulamaya konulan “Başarıda Hedef 12 İçin 12 Adım Projesi” “Hedef 11 Değerler Eğitimi” uygulama faaliyetleri kapsamında Mayıs ayında Okul/Kurumlarımızda “İyi Arkadaşların Kıymetini Bilin Çünkü Bulunması Çok Zordur” değeri işlenmiştir.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak değerler eğitimi konusunda birçok etkinlikle imza attık. Değerler eğitimi, çeşitli faaliyetler ve yöntemler yoluyla değerlerimizin çocuklarımıza ve gençlerimize kazandırılması olarak tanımlanabilir. Aileler olarak çocukların değerlerimize uygun davranışlarını ödüllendirerek pekiştirilmesini sağlamak çok önemlidir. Günümüzde değerlerimize en büyük saldırı iletişimsizliktir. Ebeveynler olarak denetimi ve arkadaşlık değerini unutmamak gerekir"

"Evrensel değerlerin önemini küreselleşen bir dünyada değerlerin erozyona uğraması nedeniyle daha çok anlamaktayız. Bu ayki İyi Arkadaşların Kıymetini Bilin Çünkü Bulunması Çok Zordur” Arkadaşlık değerinden oluşmaktadır. Bu amaçla Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Değerler Eğitimini öğrencilerimize aşılamak amacıyla ilimizin çeşitli yerlerinde Mayıs Ayının değeri olan Arkadaşlık değerini anlatan afişler Bingöl Belediyesi ile Değerler Eğitimi Protokolü çerçevesinde Bilbortlara asılmıştır.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.