BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kadın Girişimciler Kurulu’undan Milli Eğitim Müdürümüz Sarı’ya Ziyaret

Bingöl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Feyza Başak Koç ve beraberindeki heyet, Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı’yı makamında ziyaret etti.
Kadın Girişimciler Kurulu’undan Milli Eğitim Müdürümüz Sarı’ya Ziyaret

Bingöl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Feyza Başak Koç ve beraberindeki heyet, Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı’yı makamında ziyaret etti.

Kadınların her alanda etkin olarak görev alması gerektiğini belirten Sarı, yönetime de başarılar diledi.

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Kadın Girişimciler Kurulu başkanı Feyza Başak Koç ve kurul üyeleri, Milli Eğitim Müdürümüz Sarı’yı makamında ziyaret etti.

Bingöl TSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Feyza Başak Koç, yürüttükleri faaliyetler ve projeler hakkında Milli Eğitim Müdürümüzü bilgilendirdi.

Koç"Kurul olarak Bingöl’de kadın girişimcilerimizin sayısını arttırmak, yeni girişimci fikirleri teşvik etmek ve kadınlarımıza eğitim verme noktasında projeler geliştiriyoruz" dedi.

Koç, amaçlarının Bingöl’ün ekonomi başta olmak üzere birçok alanda yakaladığı başarıya kadın girişimciler olarak katkı sunmak ve kentin gelişimi adına yeni başarılara imza atmak olduğunu söyledi.

Sarı, Bingöl TSO Kadın Girişimciler Kurulu’na İlimize yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti. Konuşmasında, sağlıklı ve geleceğe dair umutları, hedefleri olan bir toplum yetiştirmek için herkese görev düştüğünü belirten Sarı, “Günümüzde bilgi bombardımanı var. Kendimizi sürekli yenilemek zorundayız. Artık fırsatlar dünyası. Bir anda zengin olabiliyorsunuz. Bu da sadece üreticilik ve girişimcilikle oluyor. Bütün her şeyimizi çocuklarımız için harcamalıyız. İlimizin kalkınmasına ve ilimiz Eğitimi ile ilgili ne yaparsanız yapın yanınızda olurum. Sizlere seve seve katkıda bulunurum. Çünkü ben eğitime gönül vermiş biriyim. Öyle yetenekli çocuklarımız var ki, bazen onlara bir dokunuş bile yetiyor. İnşallah topyekun eğitime önem vererek çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayacağız. Bunu başarmak zorundayız” diyen Sarı, kurul üyelerine özverili çalışmalarından ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 

09-02-201609-02-201609-02-201609-02-201609-02-201609-02-2016

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.