BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimiz Güzel sanatlar Lisesinden Geleneksel Yılsonu Konseri.

28 Mayıs 2015 Cuma günü Belediye Kültür Merkezinde ki muhteşem dinletiye İlimiz Valisi Yavuz Selim Köşger, Belediye Başkan Vekili Halim Sügü, İl Emniyet Müdürü Süleyman Pamuk, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı,
İlimiz Güzel sanatlar Lisesinden Geleneksel Yılsonu Konseri.

28 Mayıs 2015 Cuma günü Belediye Kültür Merkezinde ki muhteşem dinletiye İlimiz Valisi Yavuz Selim Köşger, Belediye Başkan Vekili Halim Sügü, İl Emniyet Müdürü Süleyman Pamuk, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Kurum ve okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Vali Köşger ve geceye katılan davetliler Güzel Sanatlar Lisesin hazırlamış olduğu müzik dinletisi öncesi okul resim bölümü öğrencileri tarafından yapılan  resim sergisini gezdiler.

Okul Müzik öğretmenlerinden Bora Çoban’ın organize ettiği ve koro şef’liğini yaptığı konserde Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri koro, solo ve bireysel olarak seslendirdikleri birbirinden güzel unutulmayan eserlerle izleyenleri bazen coşturup bazen hüzünlendirdiler.

Büyük alkışlarla biten Konserin ardından Vali Köşger, İl Emniyet Müdürü Pamuk ve Milli Eğitim Müdürümüz Sarı öğrenci ve öğretmenleri başarılarından dolayı tebrik ederek mezun olan 12. Sınıf öğrencilerine diplomalarını verdiler.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.