BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müftümüz Mecit CAN Cumhuriyet Kız Yatılı İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine kitap hediye etti.

Cumhuriyet Kız Yatılı İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden İl Müftüsü Mecit CAN Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI ile birlikte öğrencilere kitap hediye etti.
İl Müftümüz Mecit CAN Cumhuriyet Kız Yatılı İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine kitap hediye etti.

Cumhuriyet Kız Yatılı İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden İl Müftüsü Mecit CAN Mill Eğitim Müdürümüz Yakup SARI ile birlikte öğrencilere kitap hediye etti.

İl Müftüsü Mecit CAN Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI ile birlikte Cumhuriyet Kız Yatılı İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek Kur-an öğrenme ve öğretmenin çok büyük bir fazilet olduğunu belirterek, buradan topluma hizmet edecek yetiştirilmiş öğrenci beklentisinde olduklarını söyledi. Sınıfları gezerek tüm öğrencilere Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından oluşan kitap seti hediye eden CAN, İmam Hatip okullarımız bizim için daima önem arz etmiştir, İl müftülüğü olarak ihtiyaçlarının karşılanması noktasında elimizden geldiğince İmam Hatip Okullarımıza destek olmaya çalışacağız dedi.

Milli Eğitim Müdürümüz Sarı; Sizler Manevi yapımızın temel taşları olan imam hatip öğrencileri olarak toplumun örnek şahsiyetlerini temsil ediyorsunuz. İmam Hatip okulları Milletimiz için olmazsa olmaz, vazgeçilmez, et ile tırnak misali" Toplumumuzun dini ve ahlaki değer yargıları içinde sizler şimdiden örnek alınan kişilersiniz. Dinimizi Peygamber (s.a.v.) Efendimizin bizlere aktardığı gibi hem öğrenmeli hem yaşamalıyız ki O’nun rehberliğinde hayatımıza yön verelim ve insanlara örnek olalım. Sizler bu konuda geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlersiniz diyen SARI; İl Müftümüzün bu anlamlı ziyaretinden dolayı çok memnun olduğunu belirterek, öğrenciler, öğretmenler ve şahsım adına bu nazik anlayışından dolayı teşekkür ederim dedi.

2120191817161514121110987654321

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.