BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Rahmi Güney'in Veda Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Rahmi Güney Bingöl'le vedalaştı.
İl Müdürümüz Rahmi Güney'in Veda Mesajı

İl Müdürümüz Rahmi Güney'in Veda Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Rahmi Güney Bingöl'le vedalaştı.

            Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Koordinasyon Birimi'nde görevlendirildiğini açıklayan Güney, ''Başlarken, ' Allah'ım, görevden ayrıldığımda millete hizmet yolunda yaptıklarım ile Bingöl sokaklarında gururla dolaşmayı nasip et!' duasıyla çıktığım bu yolda baki kalan bu kubbede hoş bir sada bırakabildiysem ne mutlu bana...'' dedi.

            Bu dünyada doğanlar ölmek, konanlar göçmek içindir. Hiç şüphesiz bizler de ebedi kalıcılar değiliz. Her inişin bir yokuşu, her yokuşun bir inişi olduğu gibi her başlangıcın da bir sonu mutlaka vardır. Elbette asıl olan şey hayatın size verdiği rolün ışıltısı değil bu yolculukta neler yaptıklarınız ve hangi izleri bırakıp nasıl hatırlanacağınızdır.

            04 Ağustos 2019 tarihinde şahsıma tevdi edilen Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Koordinasyon Biriminde görevlendirilmem nedeniyle ayrılıyorum.

            Bana bu güzel şehre hizmet etme imkanı sunan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere; birlikte çalışma imkanı bulduğum Milli Eğitim Bakanımız sayın Mahmut Özer'e, sayın Valime, Milletvekillerimize, şükranlarımı arz ediyorum.

            Eksik yazma endişesiyle isimlerini zikretmekten kaçınacağım istisnasız tüm Sivil Toplum Örgütlerine, Eğitim Sendikalarının Yönetim Kurulu Üyelerine, Dernek ve Vakıf Yönetim Kurullarına, Esnaf ve Oda Birliklerimize, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız nezdinde tüm İş insanlarımıza, İl Müdürlüğümüz bünyesinde birlikte çalıştığım Milli Eğitim Müdür Yardımcılarıma, Şube Müdürlerime, tüm çalışma arkadaşlarıma ve ilçe milli eğitim müdürlerimiz ile bünyelerindeki çalışanlarına teşekkür ediyorum.

            Bingöl'deki görev sürem içerisinde tüm enerjimi, Ülkemizin geleceği çocuklarımız için çalışan okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizin motivasyonunu arttırmaya, onların iyi oluş düzeylerine katkı sağlayarak sinerji oluşturmaya gayret gösterdim. Bu süreçte en büyük desteği yine öğretmen arkadaşlarımdan aldım. Okullara ziyaretlere gittiğimde beni gördüklerinde ellerini birleştirip; "Müdürüm sizi bekliyorduk, ne zaman geleceksiniz?" diyerek bir beklenen olma duygusunu ilk defa bu kadar yoğun bir biçimde bana yaşatan meslektaşlarım, bilin ki gücünüz gücüm oldu. Evime gelip yorgunluktan bitap düştüğüm anlarda onlardan gelen mesajlar ile bazen gecelerimi uykusuz kılan ve durmadan koşmama zemin hazırlayan öğretmen ve okul yöneticilerime gönülden teşekkür ediyorum.

            Bingöl'ümüzün güzide basın mensuplarına bu Şehirde eğitim adına neleri hayal ettiğimizi ve neleri gerçekleştirebileceğimizi manşetlerine ve haber köşelerine taşıyıp medyada kalıcı izler bırakarak desteklerini esirgemedikleri için teşekkür ediyorum.

            Ve son olarak Bingöl'ün kadirşinas halkına ve saygıdeğer velilerimize dualarında ve gönüllerinde bana yer verdikleri ve her şeyden önce bana inandıkları için teşekkür ediyorum.

            Başlarken: "Allah'ım görevden ayrıldığımda millete hizmet yolunda yaptıklarım ile Bingöl sokaklarında gururla dolaşmayı nasip et" duasıyla çıktığım bu yolda baki kalan bu kubbede hoş bir sada bırakabildiysek ne mutlu bana...

            Benden sonra görevi devralacak İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Halil Yücel'in bayrağı çok daha yükseklere taşıyacağı inancıyla yeni görevinin hayırlı olmasını temenni eder, görevinde başarılar diliyorum.

            En kalbi duygularımla sevgi ve saygılarımı sunuyorum." Hakkınızı helal ediniz.

Karşıyaka Mah. Hikmet Tekin Bulvarı No2/1 Merkez/ Bingöl - 04262191200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.