BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Kadri ENGİN’in Kurban Bayramı Mesajı

Kurban Bayramının milletimizin huzuruna, mutluluğuna, esenliğine, birlik ve beraberliğine vesile olması temennisiyle; 
İl Müdürümüz Kadri ENGİN’in Kurban Bayramı Mesajı

İl Müdürümüz Kadri ENGİN’in Kurban Bayramı Mesajı

 

Bayramlar, sevginin, şefkatin, vefanın, merhametin, dayanışmanın doruk noktaya ulaştığı günlerdir. Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren, millet olma iradesini ve kardeşliği en üst düzeyde hissettiren, kırgınlıkları affettiren bayramlar, mutluluk ve huzur dolu bir ortam meydana getirmeleri ile inanç ve kültür medeniyetinin en temel unsurlarındandır. Gündelik rutin hayat şartları içerisinde, yeteri kadar hayatımıza yansıtamadığımız, güler yüz, hal-hatır sorma, paylaşma, ziyaret etme, gönül alma gibi duyguları doyasıya yaşama fırsatını yakaladığımız bayramlarımız, milli ve manevi dünyamızın olgunlaşmasına da vesile olmaktadır. Sahip olduğumuz imkânları ihtiyaç sahipleri ile paylaşmak bizim örfümüzün temel şiarlarındandır.

Kurban Bayramının milletimizin huzuruna, mutluluğuna, esenliğine, birlik ve beraberliğine vesile olması temennisiyle; büyük bir aile olan Milli Eğitim camiamızın değerli personellerinin, aydınlık Türkiye´mizin mimarları olacak olan sevgili öğrencilerimin ve velilerinin, tüm milletimizin bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

                                                                                                                                             Kadri ENGİN

                                                                                                                                     İl   Milli Eğitim Müdürü

 

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.