BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Rahmi Güney'in Kurban Bayramı Mesajı.

Bayramlarımız, kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir. 
İl Milli Eğitim Müdürümüz Rahmi Güney'in Kurban Bayramı Mesajı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Rahmi Güney'in Kurban Bayramı Mesajı.

Bayramlarımız, kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir. Bayramlar aynı zamanda bir gönül kazanma seferberliğidir. Sevginin, vefanın, sadakatin, fedakârlığın simgesi olan "Kurban"ın ve Kurban Bayramının anlamını çok iyi kavrayarak muhtaçların hanelerine, muhabbet ve sevinç taşımalıyız.

Son dönemde yaşanan birliğimizi bozmaya yönelik girişimler, beyhude bir çabadan öteye geçemeyecek; milli ve dini duyguları, inançları, örf ve adetleriyle ülkemiz,  daima birlik içinde, iri ve diri olacaktır. Sevgi, kardeşlik ve dayanışma duyguları içinde idrak edeceğimiz Kurban Bayramı'nın, milletimizin yüreğine huzur vereceğine, toplumsal bütünlüğümüzü pekiştireceğine olan inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, hep bir arada huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, tüm eğitim çalışanlarımızın, velilerin ve sevgili öğrencilerimizin Kurban Bayramını en içten duygularımla kutlar, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir bayram diler sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

                                                                                                                          Rahmi GÜNEY

                                                                                                                     İl Milli Eğitim Müdürü

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.