BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personeline Yönelik, Sportif Faaliyetler Kapsamında Masa Tenisi Yarışması yapılıyor

İl Milli Eğitim Müdürlüğü personellerine 07.01.2015 Çarşamba günü başlayan Masa Tenisi Turnuvası 12:00 ile 13:00 saatleri arasında Müdürlük Binasında düzenlendi.  
İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personeline Yönelik, Sportif Faaliyetler Kapsamında Masa Tenisi Yarışması yapılıyor

           Başarıda Hedef 12 İçin 12 Adım Projesi,  “Sosyal, Kültürel ve Sportif Etkinlikler” Kapsamında Müdürlüğümüz personeli arasında birlik, beraberlik, moral ve motivasyonunu yükseltip buna bağlı olarak iş verimini artırmak amacıyla Müdürlük katının bekleme salonunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları arasında Masa Tenisi Müsabakaları başlandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı,

“Birlik ve beraberliğin sağlanması, Kardeşlik, Moral ve Motivasyon gibi iş verimliliğini artıran iç dinamiklerin çalışanlar tarafından benimsenmesi ve sürdürülebilir hale getirilmesi amacıyla Müdürlüğümüz tarafından organize edilen Sosyal, Kültürel ve Sportif etkinlikler çerçevesinde başlatılan Masa Tenisi Müsabakalarına katkı ve katılımlarından dolayı tüm Milli Eğitim çalışanlarına teşekkür etti.”

Müdürlüğümüz Hizmet Binasında 12:00 ile 13:00 saatleri arasında başlatılan Masa Tenisi Yarışması 2 hafta sürecek. Yarışma sonunda başarılı olan personellere çeşitli hediyeler verilecektir.

 

Turnuvu Fikstürü için tıklayınız  /meb_iys_dosyalar/2015_01/09102523_fikstrmasatenisi.docx

 

 

 

 

 

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.