BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milii Eğitim Müdürlüğü Personeli Birlik Beraberlik ve Dayanışma Yemeğinde Buluştu

İl Milli Eğitim Müdürlüğü personelleri 06.01.2015 Salı günü Müdürlük Binasında birlik, beraberlik ve dayanışma kapsamında tüm personeliyle çiğköfte yemeğinde buluştu.
İl Milii Eğitim Müdürlüğü Personeli Birlik  Beraberlik ve Dayanışma Yemeğinde Buluştu

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz çalışanları 06.01.2015 Salı günü öğle yemeğinde kurumda hazırlanan çiğköfte ile bir araya geldi. Müdürlük Binasında düzenlenen çiğköfte yemeğine İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI, Eğitim Denetmenleri, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı;

“Birlik ve beraberliğin sağlanması, Kardeşlik, Moral ve Motivasyon gibi iş verimliliğini artıran iç dinamiklerin çalışanlar tarafından benimsenmesi ve sürdürülebilir hale getirilmesi amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen sosyal kültürel etkinlikler çerçevesinde gerçekleştirilen çiğköfte yemeğinin hazırlanıp sunulmasında emeği geçenlere ve davete katılımlarından dolayı tüm Milli Eğitim çalışanlarına teşekkür etti.”

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.