BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Genç İlçesinde ll. Dönem Başı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

09 Şubat 2015 tarihinde Ortak sınavlar, YGS/LYS sınav sonuçlarını değerlendirmek ve 2. Dönem başı eğitim öğretim ile ilgili diğer konularda görüş alışverişinde bulunmak üzere Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı’nın başkanlığında
Genç İlçesinde ll. Dönem Başı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

 

09 Şubat 2015 tarihinde Ortak sınavlar, YGS/LYS sınav sonuçlarını değerlendirmek ve 2. Dönem başı eğitim öğretim ile ilgili diğer konularda görüş alışverişinde bulunmak üzere Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı’nın başkanlığında Genç İlçesindeki okul ve kurumlarımızda görevli müdür ve müdür yetkili öğretmenler ile toplantı gerçekleştirildi.

 

İlimiz eğitim öğretiminin başarı düzeyini yükseltmek adına neler yapılabileceğinin görüşüldüğü Genç Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda yapılan toplantıda karşılıklı sorun, istek ve talepler konuşuldu. Her okulun ayrı başarı hedefi olmalı ve bu hedefin yakalanması için gayretli çalışılması gerektiğini belirten Milli Eğitim Müdürümüz Sarı, eğitimin en önemli ve öncelikli durum olduğunu bunun için de herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini söyledi.

 

Sarı; Bingöl’de eğitimin geleceği ve eğitim yöneticilerinin halkımıza nasıl hizmet etmeleri gerektiği, iletişim, güvenli okul, okulların fiziki yapıları, temizliği, sosyal etkinlikler, törenler, kurslar ve öğretimde başarı ile ilgili önemli bilgiler verdi.

 

"Temel hedef iyi bireyler ve iyi bir nesil yetiştirmek, Bingöl’de eğitim-öğretimde marka değer olmak için olanca gücümüzle çalışmak zorundayız diyen Sarı, "Siz Müdürlerimiz ile önümüzdeki dönemde Bingöl’de eğitimle ilgili farkındalık yaratacak projelere imza atmayı umuyoruz" diyerek toplantıyı sonlandırdı.

 

Daha sonra İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Orhan Seven  tarafından ortak sınavlar, YGS/LYS sınav analizleri ile ilgili sunum yaparak Okul/Kurum Müdürlerimize önümüzdeki dönemde yapılacaklar ile ilgili bilgiler verdi.

 

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.