BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gazi ve Turgut Özal Orta Okulları Yenileniyor

Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı İl Merkezinde 2015 yılı onarım programında olan Turgut Özal Ortaokulu ve Gazi Ortaokullarında  incelemelerde bulundu.
Gazi ve Turgut Özal Orta Okulları Yenileniyor

Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı İl Merkezinde 2015 yılı onarım programında olan Turgut Özal Ortaokulu ve Gazi Ortaokullarında  incelemelerde bulundu.

İlk olarak Gazi Orta Okulunda yapılan onarım çalışmalarını inceleyen Sarı, ardından onarım ve dış cephe ısı yalıtımının yapıldığı Turgut Özal Orta Okulunda incelemelerde bulundu.

Sarı, incelemenin ardından  yaptığı açıklamada, okulların yaz tatiline girmesiyle İl genelinde küçük, büyük onarım olmak üzere toplam 45 okulda onarım yapıldığını belirtti. Sarı, Turgut Özal Ortaokulu ve Gazi Ortaokullarında da bakım ve onarım çalışmalarının başlatıldığını söyledi.

Turgut Özal Orta Okulunun dış cephe ısı yalıtımının yapıldığını Gazi Orta Okulunun ise kanalizasyon ve genel onarım çalışmalarının kısa süre içerisinde bitirileceğini belirten Sarı, "Öğrencilerimiz yeni eğitim-öğretim yılına yenilenmiş bir okulla ´merhaba´ diyecekler. Tadilatlar en kısa süre içerisinde bitirilerek okullarımız hazır hale getirilecek. Kış mevsiminde soğuk olan okulumuzda yalıtımın yapılmasıyla öğrenciler sınıflarında üşümeden ders yapacaklar" dedi.

Sarı, yüklenici firma yetkililerine onarım çalışmaları devam eden okulların kısa sürede bitirilerek, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılına yetiştirilmesini istedi.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.